Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

 

Zapoznaj się z POLITYKĄ PRYWATNOŚCI I PLIKÓW COOKIES.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej

Uroczystość wręczenia nagród

Ocena 0/5

Laureatów konkursu "Cztery Pory Roku w Wierszu i Piosence" już znamy, a teraz poznajmy zwycięzców w konkursie plastycznym "Moja ulubiona pora roku":  
* Miejsce I ex aequo: Iga Dylewska Miejskie Przedszkole nr 3 w Sochaczewie oraz Nadia Szczepaniak Szkoła Podstawowa nr 4 w Sochaczewie  
* Miejsce II również ex aequo: Alicja Górska Szkoła Podstawowa nr 1 w Sochaczewie oraz Stanisław Nużyński Miejskie Przedszkole nr 6  
* Miejsce trzecie: Michalina Bachura Miejskie Przedszkole nr 3 w Sochaczewie  
Wyróżnienia otrzymali: Daniel Daniuk Szkoła Podstawowa nr 4, Gabriela Burzyńska Szkoła Podstawowa nr 3, Ksawery Maślanka Miejskie Przedszkole nr 7 oraz Hanna Stępniewska Miejskie Przedszkole nr 6.  
Naszym młodym artystom serdecznie gratulujemy, życzymy dalszych sukcesów i oczywiście widzimy się za rok! 


6 czerwca miało miejsce podsumowanie dwóch konkursów powiatowych, które odbyły się w naszej szkole „Cztery Pory Roku w Wierszu i w Piosence” oraz ,,Moja ulubiona pora roku”. Gratulujemy wszystkim nagrodzonym talentów wokalnych, recytatorskich i plastycznych. Dzięki ogromnemu wsparciu naszych wspaniałych sponsorów ten dzień był dla wszystkich nagrodzonych wspaniałą niespodzianką.  
Serdecznie dziękujemy wszystkim sponsorom: Agencja Celna Intercło Krzysztof Kupniewski , Poltrans Sebastian Przybylski, Teatr Capitol, Kino Odeon Sochaczew, Lonża- Ścianka Wspinaczkowa, MOSiR, Pizzeria Atmosfera, Joanna Otręba, Anna Pęsiek, Tęczowy Ogród, Helen Doron, Genesis - szkoła językowa, Orlen Orkan Sochaczew, P.P.H.U. Elia Kamila Kłos, Gravity Park Trampolin, Sebastian Piłka oraz Rada Rodziców. 
 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Dodaj komentarz

Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności

DO GÓRY
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.