Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

 

Zapoznaj się z POLITYKĄ PRYWATNOŚCI I PLIKÓW COOKIES.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej

Cztery Pory Roku w Wierszu i Piosence

Ocena 0/5

 
23 maja odbyła się w naszej szkole kolejna edycja Powiatowego Konkursu „Cztery Pory Roku w Wierszu i Piosence”. Konkurs cieszył się jak zawsze dużym zainteresowaniem. Mali artyści z przedszkoli i oddziałów przedszkolnych oraz uczniowie klas 1-2 szkół podstawowych powiatu sochaczewskiego po raz kolejny zaprezentowali swoje wokalne i recytatorskie talenty. Jury w składzie: Michał Dudek, Robert Kolbowski, Sylwia Kotlarska, Magdalena Niewiadomska-Franaszek oraz Anna Simczuk miało bardzo trudne zadanie. Po burzliwych naradach udało się wyłonić następujących laureatów:  
I miejsca: Agata Dragan (SP Iłów), Kornelia Przybylska (Akademia Prymusa), 
 II miejsce: Julia Jankowska (Miejskie Przedszkole nr 7 w Sochaczewie), Marcelina Kuśmider (SP2 Sochaczew),  
III miejsce Izabela Turek (Miejskie Przedszkole nr 6 w Sochaczewie) i zespół wokalny: Sandra Kosińska, Zuzanna Kordjalik, Leon Kopeć, Nikola Słomska, Tymon Rogowiec (SP 3 Sochaczew).  
Wyróżnienie otrzymała Martyna Kuczyńska (SP Teresin).  
Na uroczyste wręczenie nagród i podsumowanie projektu „Cztery Pory Roku zapraszamy laureatów wraz z opiekunami 6 czerwca na godz. 9.00. W przyszłym tygodniu ogłosimy wyniki konkursu plastycznego związanego z projektem. 
 Nad całością czuwały: Małgorzata Ksyna Koper, Magdalena Górska i Wioletta Biernat. 
 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Dodaj komentarz

Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności

DO GÓRY
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.