Logo Szkoły Podstawowej nr 2 im. Marii Konopnickiej w Sochaczewie

Finał konkursu Mistrz Języka Polskiego

Ocena 0/5

 

   Sukcesem naszego ucznia zakończyła się szósta edycja Powiatowego Konkursu „Mistrz Języka Polskiego” organizowanego w SP4. Wydarzenie promuje piękną polszczyznę, rozwija kreatywność pisarską oraz intuicję polonistyczną, a także sprawdza umiejętność posługiwania się poprawną polszczyzną.

Tytuł Drugiego Wicemistrza Języka Polskiego zdobył Tobiasz Grzybowski, uczeń klasy 4b.

Ponadto naszą szkołę reprezentowali:

 Szymon Kłosowski - 4b

Julia Cichocka i Zofia Plichta (6b)

Anastazja Orlińska (8a)

Maja Wiśniewska (8b). 

Serdecznie gratulujemy!!!

Zdjęcie - strona internetowa SP4

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności