Wyróżnienia w konkursie czytelniczym
Sukces naszych uczennic w powiatowym konkursie czytelniczym!
Uczennice naszej szkoły wzięły udział w powiatowym konkursie czytelniczym „Tę książkę warto przeczytać”, w którym rywalizowało aż 56 uczestników w kategorii klas I–IV. Konkurencja była bardzo duża, a poziom prezentacji niezwykle wysoki.
Z ogromną radością informujemy, że uczennice klasy I B:
Nikola Kalińska, prezentująca książkę „Czarownica Winnie”, oraz Maja Sobieraj, która zaprezentowała „Niezwykłe podróże Natalki”, zdobyły wyróżnienia.
Jury doceniło ich zaangażowanie, sposób prezentacji oraz umiejętność zainteresowania słuchaczy wybraną książką.
Szkołę reprezentowały również uczennice klasy III A: Zuzanna Śleszyńska, prezentująca książkę „Operacja Księga Czarodzieja”, oraz Lena Żakowska, która przedstawiła „Śledztwa Enoli Holmes”. Dziewczynki zaprezentowały się bardzo pięknie, godnie reprezentując naszą szkołę.
Uczennice klasy I B przygotowała pani Paulina Szymańska, natomiast uczennice klasy III A – pani Agnieszka Boczkowska.
Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestniczkom i życzymy dalszych sukcesów!


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!