Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

 

Zapoznaj się z POLITYKĄ PRYWATNOŚCI I PLIKÓW COOKIES.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej

Dzień Patrona Szkoły

Ocena 0/5

23 maja obchodziliśmy Dzień Patrona Szkoły.                                                                                                                                                                                                     

 Z tej okazji nauczycielki języka polskiego (Justyna Miziołek i Elżbieta Cieślak) zorganizowały

Szkolny Konkurs Literacki inspirowany twórczością Marii Konopnickiej. 


Celem konkursu było promowanie wartości przekazywanych w twórczości Marii Konopnickiej, zachęcanie do czytania i poznawania utworów poetki

oraz rozwijanie wyobraźni i talentów literackich dzieci i młodzieży. 
Konkurs przebiegał w dwóch kategoriach: 
  
1. Opowiadanie, którego tematem przewodnim jest myśl poetki:  
Łzy nie są oznaką naszej słabości, lecz tym, że nasze serce nie stało się pustynią. 
 
2. Wiersz zainspirowany twórczością poetki.  
Tematyka, np: przyroda, dzieci i ich problemy, ojczyzna.  
 
W konkursie wzięli udział uczniowie klas 4-8. Nagrodą główną był tytuł Mistrza Poezji i Mistrza Prozy.

Poniżej prezentujemy wyniki konkursu: 


Tytuł Mistrza Poezji 2024 uzyskała Anika Tonderska z klasy 6b. 


Tytuł Mistrza Prozy 2024 otrzymała Lena Kowalewska z klasy 7a. 


Gratulujemy naszym utalentowanym uczennicom i dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w konkursie.  
Nagrody i pamiątkowe dyplomy wręczymy wszystkim uczestnikom podczas oficjalnej gali

20 czerwca 2024r. 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Dodaj komentarz

Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności

DO GÓRY
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.