Logo Szkoły Podstawowej nr 2 im. Marii Konopnickiej w Sochaczewie

Tydzień Życzliwości

Ocena 0/5

   W tym tygodniu w naszej szkole świętowaliśmy Tydzień Życzliwości. Fotobudka, zumba, karteczki życzliwości wieszane na drzewach oraz losy z życzliwymi zadaniami do wykonania to atrakcje, jakie czekały na naszych uczniów.
 
   W całej szkole panowała radosna i przyjazna atmosfera, a uczniowie chętnie włączali się we wspólne działania. Na korytarzach pojawiły się kolorowe plakaty przypominające o sile dobrego słowa i uśmiechu. Nauczyciele również aktywnie uczestniczyli w wydarzeniach, zachęcając dzieci do okazywania sobie życzliwości na co dzień, nie tylko od święta. Tydzień Życzliwości stał się świetną okazją do budowania pozytywnych relacji oraz wzmacniania poczucia wspólnoty w naszej szkolnej społeczności. Mamy nadzieję, że pozytywna energia i dobre nawyki pozostaną z nami na długo!

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności