EUREKA z sukcesami
Sukces uczniów Szkoły Podstawowej nr 2 w Ogólnopolskim Konkursie Fizycznym "Eureka"!
Z dumą informujemy, że dwoje naszych uczniów odniosło sukces w prestiżowym Ogólnopolskim Konkursie Fizycznym "Eureka", który odbył się 4 marca.
Dominik Branicki z klasy 8a zdobył dyplom wyróżnienia za bardzo dobry wynik, natomiast Marta Krzeszowiec, uczennica klasy 8b, otrzymała dyplom uznania. Wynik obojga uczniów jest niezwykłym osiągnięciem na tak wysokim szczeblu rywalizacji!
Dziękujemy Dominikowi i Marcie za reprezentowanie naszej szkoły z takim zaangażowaniem i pasją. Życzymy dalszych sukcesów na polu naukowym i nie tylko!


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!