przejdź do Sochaczew.pl
Sochaczew
322255 odwiedzin
Wyniki V Powiatowego Konkursu Kolęd i Pastorałek „Jam jest dudka”

Szanowni Państwo!

17 stycznia odbyła się pierwsza część przesłuchań V Powiatowego Konkursu Kolęd i Pastorałek „Jam jest dudka” pod Honorowym Patronatem Burmistrza Miasta Sochaczew. Szkoła Podstawowa nr 2 gościła dzieci i młodzież z wielu szkół naszego powiatu.

Poniżej przedstawiamy wyniki konkursu w kategoriach klas I-III i klas IV-VI. Serdecznie zapraszamy wszystkich laureatów do udziału w oficjalnym wręczeniu nagród w Kramnicach Miejskich w Sochaczewie w dniu 20 stycznia 2023 r. o godz. 12.00.

Bardzo prosimy laureatów pierwszego miejsca o przygotowanie się do występu.

 

Gratulujemy laureatom konkursu i dziękujemy wszystkim za udział.

 

Dyrektor Szkoły - Dariusz Kosiński

Koordynator konkursu - Katarzyna Proch

 

 

Wyniki V Powiatowego Konkursu Kolęd i Pastorałek "JAM JEST DUDKA"

 

KATEGORIA KLASY I-III

 

1 miejsce – Maria Kochanowska

Szkoła Podstawowa nr 3, opiekun p. Agnieszka Matusiak

 

2 miejsce – Marcelina Miękus

Szkoła Podstawowa Teresin, opiekun p. Barbara Marczuk-Piotrowska

 

3 miejsce – Gabriela Wałczuk

Szkoła Podstawowa nr 7, opiekun p. Mariola Kozłowska

 

Wyróżnienie:

Julia Cichocka  - GOK Iłów, opiekun p. Małgorzata Czubiel

Gabriela Roztropińska – SP Wyczółki, opiekun p. Beata Kłosińska

Irena Jakubowska – SP 2, zgłoszenie indywidualne

Antoni Tomaszewski – GOK Iłów, opiekun p. Małgorzata Czubiel

Łucja Kołodziejak – SP Teresin, opiekun p. Renata Ćwiklińska

 

KATEGORIA KLASY IV-VI

 

1 miejsce – Dorota Stefańska

Szkoła Podstawowa nr 1, opiekun p. Iwona Ochman

 

2 miejsce – Julia Kołodziejak

Szkoła Podstawowa Teresin, opiekun p. Robert Jędrzejewski

 

3 miejsce  - Michalina Bodzak

Szkoła Podstawowa Szymanów, opiekun p. Janusz Przydworski

 

3 miejsce - Alicja Markiewicz

Szkoła Podstawowa nr 4, opiekun p. Anna Olechniewicz        

 

Wyróżnienie:

Maria Pietrak – SP Teresin, opiekun p. Robert Jędrzejewski

Zuzanna Jabłońska – SP 7, opiekun p. Kinga Przybylska

Bartosz Winnicki – SP Kąty, opiekun p. Ewa Osińska

Karolina Kośmider – SP 4, opiekun p. Anna Olechniewicz

Łucja Niedzińska – SP Szymanów, opiekun p. Janusz Przydworski

Zofia Wojewoda – SP 3, opiekun p. Aldona Kłos-Gosik

Bartłomiej Pietrowski – SP 6, opiekun p. Beata Wasilewska, Albert Szułczyński

Wiktor Podkański – SP Szymanów, opiekun p. Janusz Przydworski

 

A A A
18.01.2023
godz.08:39

Zapisz się na newsletter

najnowsze zdjęcia
kontakt