przejdź do Sochaczew.pl
Sochaczew
322255 odwiedzin
Wyniki V Powiatowego Konkursu Kolęd i Pastorałek "Jam jest dudka"

Szanowni Państwo!

17 i 18 stycznia odbyły się przesłuchania V Powiatowego Konkursu Kolęd i Pastorałek „Jam jest dudka” pod Honorowym Patronatem Burmistrza Miasta Sochaczew. Szkoła Podstawowa nr 2 gościła dzieci     i młodzież z wielu przedszkoli i szkół naszego powiatu.

Poniżej przedstawiamy wyniki konkursu. Serdecznie zapraszamy wszystkich laureatów do udziału w oficjalnym wręczeniu nagród w Kramnicach Miejskich w Sochaczewie w dniu 20 stycznia 2023 r. o godz. 12.00.

Bardzo prosimy laureatów pierwszego miejsca o przygotowanie się do występu.

 

Gratulujemy laureatom konkursu i dziękujemy wszystkim za udział.

 

Dyrektor Szkoły - Dariusz Kosiński

Koordynator konkursu - Katarzyna Proch

 

Jury w składzie:

p. Jolanta Kawczyńska – Kierownik Sekcji Integracji Klubu Nauczyciela i Piosenki Estradowej w Sochaczewskim Centrum Kultury, instruktor wokalny i teatralny.

p. Katarzyna Orlińska – Kierownik Referatu Kultury i Turystyki Urzędu Miejskiego w Sochaczewie, nauczyciel Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia w Sochaczewie

p. Dariusz Kosiński – Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 2, nauczyciel muzyki

p. Arkadiusz Mamcarz – instruktor Sochaczewskiego Centrum Kultury, pomysłodawca i prowadzący Wokalny Zespół Mundurowy PATRIA

 

 

Wyniki V Powiatowego Konkursu Kolęd i Pastorałek "JAM JEST DUDKA"

 

KATEGORIA PRZEDSZKOLA/KLASY „0”

 

1 miejsce – Kalina Stachowska

Niepubliczne Przedszkole „Wesołe Tuptusie”, opiekun p. Marta Milczarek

 

 

2 miejsce – Marcelina Kuśmider

Miejskie Przedszkole nr 4, opiekun p. Joanna Bytniewska, p. Wioleta Leszczyńska, p. Renata Dróżdż

 

3 miejsce – Karolina Krzyżanowska

Miejskie Przedszkole nr 3, opiekun p. Urszula Nowak, p. Danuta Kręcisz

 

3 miejsce – Lidia Bodal

Niepubliczne Przedszkole Diecezji Łowickiej im. Św. Aniołów Stróżów, opiekun p. Katarzyna Łuszczyńska, p. Emilia Kokosińska, p. Ewelina Antolak

 

Wyróżnienia:

Anna Olkowicz – GOK Iłów, opiekun p. Małgorzata Czubiel

Rafał Piechucki – SP Wymysłów, opiekun p. Beata Słoma

Elena Feder – SP 2, opiekun, p. Marta Śmielak, p. Monika Smyczek,

p. Monika Ostrzyżek

Pola Pływaczewska – SP 6, opiekun p. Bożena Mazurek, p. Anna Kowalik

Zuzanna Pytkowska – MP 4, opiekun p. Joanna Bytniewska, p. Wioleta Leszczyńska, p. Renata Dróżdż

 

KATEGORIA KLASY I-III

 

1 miejsce – Maria Kochanowska

Szkoła Podstawowa nr 3, opiekun p. Agnieszka Matusiak

 

2 miejsce – Marcelina Miękus

Szkoła Podstawowa Teresin, opiekun p. Barbara Marczuk-Piotrowska

 

3 miejsce – Gabriela Wałczuk

Szkoła Podstawowa nr 7, opiekun p. Mariola Kozłowska

 

Wyróżnienie:

Julia Cichocka  - GOK Iłów, opiekun p. Małgorzata Czubiel

Gabriela Roztropińska – SP Wyczółki, opiekun p. Beata Kłosińska

Irena Jakubowska – SP 2, zgłoszenie indywidualne

Antoni Tomaszewski – GOK Iłów, opiekun p. Małgorzata Czubiel

Łucja Kołodziejak – SP Teresin, opiekun p. Renata Ćwiklińska

 

KATEGORIA KLASY IV-VI

 

1 miejsce – Dorota Stefańska

Szkoła Podstawowa nr 1, opiekun p. Iwona Ochman

 

2 miejsce – Julia Kołodziejak

Szkoła Podstawowa Teresin, opiekun p. Robert Jędrzejewski

 

3 miejsce  - Michalina Bodzak

Szkoła Podstawowa Szymanów, opiekun p. Janusz Przydworski

 

3 miejsce - Alicja Markiewicz

Szkoła Podstawowa nr 4, opiekun p. Anna Olechniewicz        

 

Wyróżnienie:

Maria Pietrak – SP Teresin, opiekun p. Robert Jędrzejewski

Zuzanna Jabłońska – SP 7, opiekun p. Kinga Przybylska

Bartosz Winnicki – SP Kąty, opiekun p. Ewa Osińska

Karolina Kośmider – SP 4, opiekun p. Anna Olechniewicz

Łucja Niedzińska – SP Szymanów, opiekun p. Janusz Przydworski

Zofia Wojewoda – SP 3, opiekun p. Aldona Kłos-Gosik

Bartłomiej Pietrowski – SP 6, opiekun p. Beata Wasilewska, Albert Szułczyński

Wiktor Podkański – SP Szymanów, opiekun p. Janusz Przydworski

 

KATEGORIA KLASY VII-VIII

 

Miejsce 1 – Nadia Czubacka

Państwowa Szkoła Muzyczna I i II stopnia w Sochaczewie, opiekun

p. Sylwia Strugińska – Wochowska

 

Miejsce 2 – Zofia Duplicka

Szkoła Podstawowa nr 2, opiekun p. Katarzyna Proch

 

Miejsce 3 – Amelia Starzyńska

Szkoła Podstawowa nr 3, opiekun p. Aldona Kłos – Gosik

 

Miejsce 3 – Amelia Tomaszewska

Gminny Ośrodek Kultury w Iłowie, opiekun, p. Małgorzata Czubiel

 

Wyróżnienia:

Michalina Kochanowska – SP 3, opiekun p. Aldona Kłos-Gosik

Aleksandra Gorzelak – SP 3, opiekun p. Aldona Kłos Gosik

Dominika Wolińska – SP Kąty, opiekun p. Ewa Osińska

Marcelina Więsek – SP Teresin, opiekun p. Robert Jędrzejewski

Amelia Modrzewska – SP Teresin, opiekun p. Robert Jędrzejewski

A A A
27.12.2022
godz.08:32
 

Zapisz się na newsletter

najnowsze zdjęcia
kontakt