Sochaczew
Zakończenie roku szkolnego 2021/2022

24 czerwca odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2021/2022.

Klasy młodsze spotkały się na boisku szkolnym o godzinie 9.00. Uczniowie otrzymali pamiątkowe dyplomy, a następnie klasa 2a i 3b przedstawili krótką część artystyczną.

Klasy IV – VIII spotkały się o 10.30 gdzie wszystkich zgromadzonych przywitał pan dyrektor Dariusz Kosiński. Głos zabrali również zastępca burmistrza pan Marek Fergiński oraz przewodniczący Rady Rodziców pan Sylwester Buczek. W części oficjalnej uczniowie z pocztu sztandarowego przekazali sztandar uczniom klas siódmych. Kolejnym punktem uroczystości było wręczenie nagród i listów gratulacyjnych uczniom wyróżniającym się w nauce i zachowaniu. Na zakończenie uroczystości absolwenci klas ósmych przedstawili zabawną pantomimę pokazującą szkolne uczniowskie problemy.

Wszystkim uczniom, rodzicom i nauczycielom życzymy wspaniałych wakacji.

więcej zdjęć >>>

27.06.2022