przejdź do Sochaczew.pl
Sochaczew
317832 odwiedzin
IV Powiatowy Konkurs "Jam jest dudka"

Szanowni Państwo!

18 stycznia odbył się IV Powiatowy Konkurs Kolęd i Pastorałek. Szkoła Podstawowa nr 2 gościła dzieci i młodzież z wielu szkół naszego powiatu.

Poniżej przedstawiamy wyniki konkursu. Serdecznie zapraszamy laureatów miejsc 1,2,3 do udziału w oficjalnym wręczeniu nagród w Kramnicach Miejskich w Sochaczewie w dniu    21 stycznia 2022 r. o godz. 11.00. Wyróżnienia zostaną dostarczone bezpośrednio do placówek (z powodu ograniczenia limitu miejsc w Kamnicach). Bardzo prosimy laureatów pierwszego miejsca o przygotowanie się do występu.

 

Gratulujemy laureatom konkursu i dziękujemy wszystkim za udział.

 

Dziękujemy sponsorom nagród:

Burmistrz Miasta Sochaczew

Gmina Sochaczew

Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej w Sochaczewie

Firma POLTRANS Sochaczew

Niepubliczne Przedszkole KOALA

LONŻA ścianka wspinaczkowa Sochaczew

Pan Daniel Janiak

Pani Jadwiga Urbaniak

Firma MS Home Design

Firma Dilala

Firma Blueberrya

LODOLANDIA/kołacze na okrągło Sochaczew

 

Dyrektor Szkoły - Dariusz Kosiński

Koordynator konkursu - Katarzyna Proch

 

 

Wyniki IV Powiatowego Konkursu Kolęd i Pastorałek "JAM JEST DUDKA"

 

KATEGORIA PRZEDSZKOLA

 

1 miejsce – Kornelia Kharchenko

Gminny Ośrodek Kultury w Iłowie, opiekun p. Małgorzata Czubiel

2 miejsce – Maria Szułczyńska

Przedszkole Niepubliczne Diecezji Łowickiej im. Św. Aniołów Stróżów, opiekun

p. Anna Mamcarz, p. Justyna Zielińska, p. Emilia Kokosińska, p. Katarzyna Łuszczyńska

3 miejsce – Mieszko Łukasik

Niepubliczne Przedszkole Małe Zuchy, opiekun p. Wioleta Janiak, Katarzyna Lewandowska, Karolina Mazur

3 miejsce – Łucja Kołodziejak

Odział Przedszkolny przy Szkole Podstawowej w Teresinie, opiekun p. Ewa Półtorak

Wyróżnienie:

Piotr Błaszczyk

Niepubliczne Przedszkole Słoneczko, zgłoszenie indywidualne

 

KATEGORIA KLASY I-III

 

1 miejsce - Zuzanna Szymańska

Szkoła Podstawowa nr 7, opiekun p. Renata Próchniak

2 miejsce - Anna Zydlewska

Państwowa Szkoła Muzyczna w Sochaczewie, opiekun p. Sylwia Strugińska-Wochowska

3 miejsce - Amelia Kobierecka Gminny Ośrodek Kultury w Iłowie, opiekun

p. Małgorzata Czubiel

Wyróżnienie:

Gabriela Wałczuk SP7, opiekun. p. Mariola Kozłowska

Zofia Wojewoda SP3 opiekun p. Zofia Szydełko

Dawid Proch SP2 opiekun p. Magdalena Górska

 

KATEGORIA KLASY IV-VI

 

1 miejsce - Amelia Tomaszewska

Gminny Ośrodek Kultury w Iłowie, opiekun p. Małgorzata Czubiel

2 miejsce Dorota Stefańska

Szkoła Podstawowa nr 1, zgłoszenie indywidualne

2 miejsce Nadia Czubacka

Szkoła Podstawowa w Gawłowie, opiekun p. Adam Wojciechowski

3 miejsce Zofia Jasińska

Szkoła Podstawowa nr 4, opiekun p. Anna Olechniewicz

Wyróżnienie:

Nadia Lach SP2, opiekun p. Katarzyna Proch

Zuzanna Sikora GOK Iłów, opiekun p. Małgorzata Czubiel

Karolina Kośmider SP 4, opiekun p. Anna Olechniewicz

 

KATEGORIA KLASY VII-VIII

 

1 miejsce - Barbara Krupa

Szkoła Podstawowa nr 2, opiekun p. Katarzyna Proch

2 miejsce - Amelia Starzyńska

Szkoła Podstawowa nr 3, opiekun p. Aldona Kłos-Gosik

3 miejsce - Amelia Kobierecka

Gminny Ośrodek Kultury w Iłowie opiekun p. Małgorzata Czubiel

3 miejsce - Dominik Cieśla

Szkoła Podstawowa nr 4, opiekun p. Anna Olechniewicz

Wyróżnienia:

Michalina Olszewska SP Żuków, opiekun p. Ewelina Nosarzewska

Zuzanna Wiedyńska GOK Iłów, opiekun p. Małgorza Czubiel

Aleksandra Gorzelak SP3, zgłoszenie indywidualne

Zosia Duplicka SP2, opiekun p. Katarzyna Proch

Julia Gala SCK, opiekun p. Piotr Milczarek

A A A
19.01.2022
godz.18:09
 

Zapisz się na newsletter

najnowsze zdjęcia
kontakt