Sochaczew
Konkurs Pieśni Patriotycznej „Polskie Drogi”

Sukcesy muzyczne uczennic

4 listopada uczennice naszej szkoły wzięły udział w Konkursie Pieśni Patriotycznej „Polskie Drogi” organizowanym przez Sochaczewskie Centrum Kultury.

W kategorii klas I-III szkołę reprezentowały: Pola Nowak, Zosia Plichta, Laura Janiszewska, Zuzanna Arent, Hanna Głuszek, Anna Gracka i Lucyna Kiljan z klasy 2a. Dziewczynki przepięknie wykonały piosenkę „Jak szło wojsko raz ulicą”, zdobywając III miejsce.

W kategorii klas IV-VIII wystąpiły uczennice klas ósmych: Julia Gala, Daria Bodal, Barbara Krupa. Julia Gala brawurowym wykonaniem piosenki „Śpiewka 1920” zdobyła pierwsze miejsce, a Basia Krupa otrzymała wyróżnienie, podbijając serca jury i publiczności wzruszającym utworem „Białe róże”.

Wręczenie nagród odbędzie się podczas Koncertu Laureatów 27 listopada w Sochaczewskim Centrum Kultury.

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu!

11.11.2021