Sochaczew
Zakończenie roku szkolnego 2020/2021

Dziś,  25 czerwca na szkolnym boisku odbyła się

uroczystość z okazji zakończenia roku szkolnego 2020/2021.

Najpierw o godz. 9.00. spotkali się uczniowie z klas młodszych, a potem  o godz. 11.00.  na uroczystość, wieńczącą rok szkolnych, przybyli uczniowie  klas IV- VIII.

Po wprowadzeniu pocztu sztandarowego i odśpiewaniu hymnu, głos zabrał  dyrektor naszej szkoły, pan Dariusz Kosiński, który w humorystyczny sposób podsumował kończący się rok szkolny, naznaczony pandemią i zdalnym nauczaniem. Podziękował uczniom, rodzicom, nauczycielom oraz pracownikom obsługi i administracji za trud włożony w tegoroczną naukę, życząc  na zakończenie wszystkim udanych wakacji.

Kolejnym punktem spotkania było wręczenie nagród uczniom wyróżniającym się w nauce i zachowaniu. Pan dyrektor podkreślił, że szczególne podziękowania należą się rodzicom za ufundowanie książek dla najlepszych uczniów, których w tym roku było szczególnie dużo.

Następnie po przekazaniu sztandaru uczniom klas siódmych, obejrzeliśmy krótki program artystyczny, przygotowany przez naszych ósmoklasistów, w którym w dowcipny, ale i wzruszający sposób, podziękowano  nauczycielom, dyrekcji i wszystkim pracownikom szkoły za ogromne zaangażowanie  i wytrwałość w trudnej pracy dydaktyczno- wychowawczej.

Na zakończenie odbyły się spotkania  poszczególnych klas ze swoimi wychowawcami, gdzie wręczano świadectwa pozostałym uczniom i dziękowano  nauczycielom za ich pracę.

Dyrekcja i Rada Pedagogiczna SP nr 2

więcej zdjęć >>>