Sochaczew
MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ ZIEMI - SZKOLNY KONKURS.

UWAGA, UWAGA!!!

Z okazji Międzynarodowego Dnia Ziemi

zapraszamy do udziału w rodzinnym konkursie

„NIE WYRZUCAJ, WYKORZYSTAJ,

ZRÓB COŚ Z NICZEGO – OGRODOWE DEKORACJE”.

ZASADY UCZESTNICTWA

1. Wykonujemy dekoracje do ogrodu lub na balkon wykorzystując do jej zrobienia najbardziej nietypowe rzeczy, które na co dzień używamy do innych celów na przykład: stare płyty CD, plastikowe kubki, talerze, guziki, patyczki, butelki, stare doniczki, drewniane pojemniki, folia, kamienie itp.

OGRODOWE DEKORACJE WYKONUJEMY Z MATERIAŁÓW, KTÓRE NIE ZNISZCZY WIATR CZY DESZCZ.

Starajmy się w tworzeniu ogrodowych dekoracji wykorzystywać stare, zużyte rzeczy – dając im nowe życie.

Rodzinne dzieła mogą być nie tylko ozdobą ogrodu czy balkonu ale także stołówką czy schronienie dla zwierząt.

2. W konkursie mogą wziąć udział wszyscy uczniowie naszej szkoły (także dzieci z naszego oddziału przedszkolnego) wraz z rodzicami/opiekunami.

3. Wielkość pracy - dowolna.

4. Gotowym pracom robimy zdjęcie i przesyłamy na maila kornackamalgorzata@op.pl lub poprzez czat na Teamsach Pani Małgorzacie Kornackiej. Prosimy o podanie wraz ze zdjęciem: imię, nazwisko ucznia, klasa.

5. Zdjęcia prac można przesyłać do 22 maja 2021 roku.

6. Prace oceniane będą jako dzieła wykonane przez całe rodziny.

7. W ocenie „dzieła” jury będzie brało pod uwagę:

- ciekawy pomysł, kreatywność;

- wykorzystanie nietypowych materiałów;

- estetykę wykonania;

- pozytywne znaczenie  stworzonej dekoracji dla środowiska.

8. Po przesłaniu zdjęcia prosimy o nie wyrzucanie zrobionej ogrodowej dekoracji. Jeśli sytuacja epidemiologiczna pozwoli chcielibyśmy utworzyć szkolną zewnętrzną galerię.

ZAPRASZAMY SERDECZNIE

DO UDZIAŁU W KONKURSIE CAŁE RODZINY.

CZEKAMY NA ZDJĘCIA!

PANIE MAŁGORZATA KORNACKA

JOLANTA RĘDZIŃSKA

KAROLINA MAJEWSKA

RADA SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO

Zapraszamy także do obejrzenia prezentacji multimedialnych przygotowanych przez członków RSU o ochronie naszej planety, dbaniu o środowisko naturalne Polski, segregacji śmieci i recyklingu. Prezentacje znajdują się w poniższych załącznikach. Mamy nadzieję, że przygotowane materiały przybliżą temat ochrony środowiska i konieczność dbania o czystość  świata wokół nas -  naszą planetę ZIEMIĘ. Życzymy miłego oglądania.

Dzien ziemi - Maja Barciak.pptx

Prezentacja o Polsce - Kinga Gniwek.pptx