Sochaczew

Wiosna tuż, tuż

a my zapraszamy do udziału w super

projekcie on - line

"WIOSNA 2021 W SP2"

Każdy uczeń i nauczyciel naszej szkoły może bawić się razem z nami.

Wystarczy tylko chcieć i podjąć wyzwania!

A co zaplanowaliśmy?

1. SZKOLNY PRZEGLĄD TALENTÓW

Jeśli macie chęć podzielenia się swoimi zdolnościami: muzycznymi, wokalnymi, sportowymi, oratorskimi, tanecznymi to wystarczy zrobić 3 KROKI:

KROK 1: przygotować to co chcielibyście nam pokazać – możecie grać na instrumencie, śpiewać, tańczyć, recytować, piłką żonglować lub każdy inny swój talent zaprezentować.

KROK 2: nagrać krótki filmik (max 5 minut) z prezentacją swojego talentu i przesłać poprzez Teamsa Paniom Małgorzacie Kornackiej, Jolancie Rędzińskiej lub Karolinie Majewskiej do 21 marca 2021 roku.

KROK 3: Obejrzeć swój pokaz i pokazy talentów kolegów wchodząc na stronę naszej szkoły i link do przejścia na prezentacje.

Pamiętajcie – wszelkie popisy sportowe, taneczne czy akrobatyczne wykonujcie pod nadzorem osoby dorosłej aby nikomu nie stała się krzywda.

2. KONKURS PLASTYCZNY

"KOLOROWY ZAWRÓT GŁOWY..."

Konkurs stanowi szkolne eliminacje do

8 edycji Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego

"ZABIERZ MNIE TAM WYOBRAŹNIĄ 2021"

organizowanego przez Miejski Ośrodek Kultury w Głownie

ZASADY szkolnych eliminacji konkursu:

*       Każdy uczestnik może dostarczyć na konkurs tylko jedną pracę wykonaną dowolną płaską techniką plastyczną /techniki malarskie, graficzne, rysunkowe, mieszane/ na temat:

"KOLOROWY ZAWRÓT GŁOWY..."

*       Format pracy nie może przekroczyć formatu A3 tzn., że dopuszczalny jest każdy mniejszy bądź równy temu format pracy plastycznej.

*       Każdy wykonuje prace indywidualnie, prace zespołowe nie będą oceniane.

*       Prace muszą być wykonane bardzo estetycznie, na sztywnych kartonach.

*       Wykonanej pracy należy zrobić zdjęcie i wraz z podpisem (imię, nazwisko, klasa) przesłać poprzez Teamsa Paniom Karolinie Majewskiej lub Małgorzacie Kornackiej.

*       Prace należy nadsyłać do 21 marca 2021roku.

*       Spośród nadesłanych zdjęć prac wyróżnione zostanie kilka dzieł, których uczestniczy otrzymają upominki. Wyróżnione prace zostaną również przesłane na ogólnopolski konkurs plastyczny „Zabierz mnie tam wyobraźnią 2021”.

*       O wynikach konkursu uczestniczy zostaną poinformowani poprzez stronę szkoły i Teamsy.

*       Wyróżnione prace laureaci będą musieli dostarczyć do szkoły (prosimy o nie wyrzucanie wykonanych prac po przesłaniu zdjęcia).

*       Wraz z pracami na konkurs do szkoły należy przynieść wypełnione i podpisane przez osobę dorosłą deklaracje, które zostaną przesłane wyróżnionym osobom.

*       Z otrzymanych wszystkich zdjęć prac zostanie utworzona również wystawa dzieł Artystów na stronie naszej szkoły.

3. WIOSENNY SZKOLNY „CHALLANGE

TO 3 KROKI DO FAJNEJ ZABAWY.

KROK 1:

- przebierz się fantazyjne, pomysłowo, zabawnie z okazji Pierwszego Dnia Wiosny.

KROK 2:

- zrób sobie zdjęcie w tym fajnym przebraniu.

KROK 3:

- poprzez Teamsa prześlij swoje zdjęcie trzem wybranym przez Ciebie osobom w szkole (uczniom lub nauczycielom) z wyzwaniem do stworzenia sobie, wiosennego przebrania, zrobienia zdjęcia i nominowania do zabawy kolejnych osób.

KROK 4:

- wyznaczona osoba (jeśli chce) ma 24 godziny na podjęcie wyzwania: przebrania się, zrobienia sobie zdjęcia i przesłania kolejnym 3 osobom swojej nominacji do zabawy.

NIE BÓJMY SIĘ BAWIĆ, POŚMIAĆ I POŻARTOWAĆ.

MA BYĆ ZABAWNIE I ŚMIESZNIE.

ZAPROŚCIE DO ZABAWY SWOJE RODZINY.

TWÓRZCIE RODZINNE ZDJĘCIA DO NASZEGO „WIOSENNEGO SZKOLNEGO CHALLANGE”.

„WIOSENNY SZKOLNY CHALLENGE” TRWA

OD 21 MARCA DO 1 KWIETNIA 2021 ROKU

Osoby odważne, które chciałyby pochwalić się swoimi fantazyjnymi wiosennymi przebraniami mogą przesyłać swoje zdjęcia poprzez Teamsa

Paniom Małgorzacie Kornackiej, Jolancie Rędzińskiej lub Karolinie Majewskiej.

UWAGA – otrzymane od kolegi, koleżanki zdjęcia nie mogą być publikowane w innych mediach społecznościowych.

Nasz „Wiosenny szkolny challenge” ma być fajną zabawą.

Nie róbmy nikomu przykrości, nie wyśmiewajmy – bawmy się razem z kulturą!!!

4.”Wiosna wkoło i jest wesoło!”

Zaproście wiosnę do swoich domów. Stwórzcie barwne wiosenne plakaty, dekoracje i  udekorujcie nimi swoje domy, podwórka, balkony.

Niech 21 marca 2021 roku każdy zobaczy, jak dzieciaki z SP2 potrafią się bawić.

Niech będzie barwnie, kolorowo, radośnie i w waszych domach.

I oczywiście, jak ktoś pragnąłby podzieli się swoimi pomysłami niech śle zdjęcia poprzez Teamsa Paniom Małgorzacie Kornackiej, Jolancie Rędzińskiej

i Karolinie Majewskiej.

ROZPOCZYMAMY NASZ PROJEKT

"WIOSNA 2021 W SP2"

MAMY NADZIEJĘ, ŻE W PRZYGOTOWANYCH PROPOZYCJACH KAŻDY ZNAJDZIE COŚ DLA SIEBIE I WEŹMIE UDZIAŁ W PROJEKCIE.

MOŻNA WYBRAĆ JEDNĄ PROPOZYCJE ALBO WZIĄĆ UDZIAŁ WE WSZYTSKICH DZIAŁANIACH.

WYBIERZCIE CO WAM PASUJE.

IM NAS WIĘCEJ W ZABAWIE TYM WESELEJ.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO WSPÓLNEJ ZABAWY:

RADA SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO

PANI MAŁGORZATA KORNACKA