Sochaczew
Pożegnanie

Słowo pożegnania
w imieniu całej społeczności szkolnej

"Odeszłaś cicho, bez słów pożegnania.

(...)jakbyś nie chciała swym odejściem smucić...

(...)jakbyś wierzyła w godzinę rozstania,

że masz niebawem z dobrą wieścią wrócić"

ks. J. Twardowski

W imieniu całej społeczności Szkoły Podstawowej nr 2 żegnamy

śp. Hannę Celedę, wieloletnią Panią Dyrektor naszej placówki.

Pani Hanna przez długie lata pełniła tę zaszczytną funkcję, dbając szczególnie o wizerunek naszej szkoły. Kierując się jej dobrem, wspierała nowe inicjatywy i podejmowała nowe wyzwania, czym przyczyniła się do rozkwitu sochaczewskiej "dwójki". To właśnie tej szkole oddała część swojego życia i serca.

Mimo wielu trudności zawsze starała się zachować spokój i pogodę ducha, nigdy nie poddawała się i odważnie stawiała czoła przeciwnościom.

Dziś żegnamy naszą Panią Dyrektor, z którą przepracowaliśmy wiele lat.  Żegnamy jednocześnie naszą serdeczną koleżankę i przyjaciółkę, zachowując  w pamięci dobre i szczęśliwe chwile.

Rodzinie i Bliskim zaś składamy wyrazy szczerego współczucia.

Pozostanie Pani na zawsze w pamięci wdzięcznych uczniów, rodziców, nauczycieli oraz wszystkich pracowników Szkoły Podstawowej nr 2 w Sochaczewie.

16.01.2021