Bal Karnawałowy

WSZYSCY BAWIĄ SIĘ WSPANIALE,

JAK CO ROKU W KARNAWALE

Karnawał to miła tradycja przepełniona muzyką i zabawą, gdzie ważnym elementem tego okresu są bale karnawałowe.

Bal karnawałowy to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości. Tak też było u nas. Trzy dni przed feriami zimowymi  5 lutego 2020 roku uczniowie klas 0 – VIII wzięli udział w  szkolnym balu karnawałowym, którego tematem przewodnim w tym roku była „Kraina bajek”. Sala gimnastyczna udekorowana przez starszych i młodszych uczniów naszej szkoły wraz z opiekunami Panią Małgorzatą Ksyna - Koper i Panią Małgorzatą Kornacką zamieniła się w zaczarowaną krainę pełną bajek, w której nie zabrakło wróżek, czarodziejów, księżniczek, kowbojów, duchów, biedronek, motyli i innych barwnych postaci z kreskówek i bajek. Zabawę wspaniale poprowadziła zaprzyjażniona z naszą szkołą  Elsa i jej pomocnik  Dj Patryk , który od pierwszych taktów skocznej muzyki zagrzewał dzieci i ich opiekunów do wspólnej zabawy i tanecznych korowodów. Atmosfera podczas zabawy była fantastyczna. Dzieci odśpiewały muzyczne hity takie, jak:  „Mama ostrzegała”,  „Oczy zielone”, „Ona tańczy dla mnie” czy „Bałkanica”. W starszych klasach wybrano Króla i Królową balu i najładniejsze, najbardziej pomysłowe przebranie karnawałowe.

Choć wszyscy uczestnicy wspaniale się bawili i tańcom nie było końca, to czas dobrej zabawy upływał szybko. Na pewno tegoroczny bal będzie niezapomniany, a uczniowie już nie mogą doczekać się kolejnego za rok.

Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów, uczniom za wspaniałą aurę karnawałową a naszej Radzie Rodziców za sfinansowanie imprezy.

Kolejny bal karnawałowy już za rok.

Już dzisiaj serdecznie na niego zapraszamy.

Małgorzata Ksyna – Koper

Małgorzata Kornacka