220992 odwiedzin
Konkurs Powiatowy „Tę książkę warto przeczytać”

Z przyjemnością informujemy, że dwie uczennice naszej szkoły: Gabrysia Dymek z klasy IVa i Lena Kowalewska z klasy IIIa otrzymały wyróżnienia w powiatowym konkursie „Tę książkę warto przeczytać”, który od lat cieszy się niesłabnącą popularnością wśród dzieci i młodzieży z powiatu sochaczewskiego. Organizatorem wydarzenia jest sochaczewska filia Pedagogicznej Biblioteki Wojewódzkiej im. KEN w Warszawie.

29 stycznia w gościnnych progach Starostwa Powiatowego odbyła się już XVII edycja konkursu. Uczennice naszej szkoły pięknie wykonały zadanie konkursowe, które polegało na prezentacji wybranej książki spoza kanonu lektur szkolnych. Gabrysia zareklamowała książkę Doroty Terakowskiej „Władca Lewawu”, a Lena opowiedziała o książce „Wyspa Obłąkanych” Martina Wildmarka. Cieszymy się, że prezentacje dziewcząt znalazły uznanie w oczach jurorów.

03.02.2020