przejdź do Sochaczew.pl
240126 odwiedzin
Zakończenie roku szkonego 2018/2019

Wyjątkowo radosne było tegoroczne zakończenie roku szkolnego w naszej Dwójce. Pogoda dopisała, rodzice nie zawiedli, a i dzieciaki mają się czym pochwalić. Każda klasa, od pierwszej do ósmej, może się poszczycić sukcesami, nagrodami i wyróżnieniami. Obecny na uroczystości burmistrz miasta Sochaczew pan Piotr Osiecki wręczał ufundowane przez siebie nagrody dla najlepszych uczniów. Były także narody od dyrektora szkoły pana Dariusza Kosińskiego za najwyższe osiągnięcia w nauce oraz nagrody ufundowane przez Radę Rodziców, reprezentowaną przez pana Adama Klocha.                                                                                                                                                                    

Nagrodę Burmistrza otrzymali: Natalia Wiktorowicz, Julia Duplicka, Maja Borowska, Witold Barciński i Zofia Duplicka.

Nagrodę Dyrektora Szkoły odebrali: Aleksandra Starbała, Mateusz Zarzycki, Julita Orlińska, Oliwia Kłos, Paweł Bodal.

Ponadto wiele nagród trafiło do rąk uczniów z klas IV-VIII, którzy otrzymali świadectwo z wyróżnieniem. W tym roku było ich aż 100! Także młodsze dzieciaki mogą być z siebie dumne, ponieważ i one dostały nagrody książkowe za bardzo dobre wyniki w nauce i zachowaniu.

Gratulacje należą się wszystkim uczniom, którzy ciężko pracowali w całym roku szkolnym. Może nie zawsze i nie wszystko się udawało, ale jedno jest pewne - wszyscy zasłużyli na WAKACJE!!!

A A A
19.06.2019
godz.15:12
 

Zapisz się na newsletter

najnowsze zdjęcia
kontakt
imię i nazwisko
adres e-mail
wiadomość