Sochaczew
II Międzyszkolny Turniej Ratowniczy

Dnia 23 maja  2016 roku  drużyna naszej szkoły wzięła udział w II Międzyszkolnym Turnieju Sprawności Ratowniczych, który odbył się  w Szkole Podstawowej nr 3 w Sochaczewie.  Turniej oparty jest na bazie ogólnopolskiego programu Fundacji WOŚP „Ratujemy i Uczymy Ratować”.  Spotkanie miało na celu propagowanie wśród uczniów podstawowych czynności ratujących życie. Zadaniem uczestników była rywalizacja w  konkurencjach, w których sprawność ruchowa połączona była z umiejętnością udzielania pierwszej pomocy. W tym roku zadania konkursowe wzbogacono o umiejętność zakładania kamizelki odblaskowej, rozkładania trójkąta ostrzegawczego oraz prezentacje grupy. Cała nasza drużyna błyskawicznie i prawidłowo wykonała wszystkie zadania.  Jako pierwsi ukończyliśmy cały turniej. Również prezentacja muzyczna  wypadła wspaniale. Ponieważ sędziowie mieli kłopoty z policzeniem  punktów  ogłoszono pierwsze miejsce dla wszystkich drużyn. Serdecznie dziękujemy kibicom i  reprezentantom, którzy  bardzo długo i ciężko pracowali. Koordynator akcji składa ogromne podziękowania i wielkie wyrazy uznania dla małych ratowników, którym można zaufać w razie potrzeby.

Brawo dzieci, byłyście super. Gratuluję i dziękuję kibicom z II c oraz

1. Nicoli Giersz -1a

2. Mikołajowi Potrzebowskiemu-1a