Sochaczew
Sukces Wiktorii

Dnia 18 maja 2016 r. w warszawskim Muzeum  Geologicznym Państwowego Instytutu Geologicznego – Państwowego Instytutu Badawczego  odbył się finał ogólnopolskiego konkursu geologiczno –środowiskowego – „Nasza Ziemia- środowisko przyrodnicze wczoraj, dziś i jutro”.  Była to już XVII edycja tego konkursu pod hasłem „Ziemia w okowach lodu”. Celem konkursu jest upowszechnianie wśród uczniów wiedzy o naszym dziedzictwie naturalnym, konieczności i możliwościach jego ochrony. Konkurs rozgrywany był w trzech kategoriach wiekowych:  dla uczniów klas IV, V i VI szkół podstawowych – jako konkurs plastyczny, dla uczniów gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych – jako konkurs wiedzy. Spośród 373 nadesłanych prac plastycznych wyróżniona została praca uczennicy naszej szkoły Wiktorii Kierubińskiej z kl. VI b wykonana pod kierownictwem p. Katarzyny Milczarek.

Gratulujemy talentu i życzymy dalszych sukcesów!

20.05.2016