przejdź do Sochaczew.pl
Sochaczew
275147 odwiedzin
ŚWIĄTECZNYCH WSPOMNIEŃ CZAS…

ŚWIĄTECZNYCH WSPOMNIEŃ CZAS…

        Święta, święta to magiczny czas, który łączy wszystkich nas.

Czas radości i miłości, pięknych chwil i miłych gości.

            Magiczny czas, w którym każdy pragnie lepszym się stać.

            W naszej szkole przedświąteczny czas wypełniały aktywne działania. Jak co roku uczniowie i rodzice czynnie wspierali akację Samorządu Uczniowskiego i  „Świetliczaków” – „I TY MOŻESZ ZOSTAĆ ŚWIĘTYM MIKOŁAJEM”. Dzięki dobremu sercu wielu osób, my również będziemy mogli zostać „Mikołąjami”  i pomóc potrzebującym. A w tym roku wspomagamy Towarzystwo Przyjaciół Dzieci działające w naszej szkole oraz Fundację na rzecz Ochrony Praw Zwierząt  „NERO”. Nasze działania to także aktywne włączenie się całej społeczności szkolnej w zbiórkę monet w ramach ogólnopolskiej akcji „GÓRA GROSZA”.

Aktywnie działamy także w strefie artystycznej. Uczniowie naszej szkoły biorą czynny udział w organizowanych miejskich, powiatowych czy ogólnopolskich konkursach i możemy pochwalić się już sukcesami:

*       I miejsce Kasi Porodko z klasy IIIa i wyróżnienie dla Mileny Zygmunt z klasy Ia w miejskim konkursie na najpiękniejszą ozdobę bożonarodzeniową i stroik świąteczny;

*       wyróżnienie dla Piotra Pastuszko z klasy IIa i Małgorzaty Fortuny z klasy Ic w świetlicowym konkursie na najładniejszą ozdobę choinkową.

Wszystkim wyróżnionym serdecznie GRATULUJEMY sukcesu!!!

W naszej szkole święta to magiczny czas wspólnej pracy, zabawy i radości. A co ciekawego robiliśmy i jak się bawiliśmy można zobaczyć w naszej szkolnej galerii.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY

Rada Samorządu Uczniowskiego

„Świetliczaki”

 

więcej zdjęć >>>

A A A
30.12.2014
godz.17:07
 

Zapisz się na newsletter

najnowsze zdjęcia
kontakt