42219 odwiedzin
 
 

Zajęcia pozalekcyjne

A A A

Rok  szkolny 2013/2014

 

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 IM. MARII KONOPNICKIEJ W SOCHACZEWIE

ZAJĘCIA POZALEKCYJNE

ROK SZKOLNY 2013/2014

 

 

 

 

 

 

 

dni tygodnia

kol. godz. lek.

czas trwania zajęć

rodzaj prowadzonych zajęć

klasa

liczba ucz.

sala

imię i nazwisko nauczyciela

P

O

N

I

E

D

Z

I

A

Ł

E

K

1.

800-845

zajęcia opiekuńczo- wych.

zajęcia dyd.- wyr. mat.

koło polonistyczne

IV

VI a/b

VIa/b

10

     12

6

św.

 30

32

Beata Maciejewska

Joanna Papierowska

Justyna Miziołek

2.

855-940

 

 

 

 

 

3.

950-1035

 

 

 

 

 

4.

1050-1135

 

 

 

 

 

5.

1145-1230

Ruch jest drzwiami do uczenia się – zajęcia sportowe

I b

23

s.g

Daniel Głowacki

6.

1240-1325

1250-1335

zajęcia korekcyjno- kompensacyjne ( 1230-1320 )

koło religijne

V a

 

III a

 

 

8

B

 

34

Izabela Grzelak- Jarszak

 

Agnieszka Przybyłek

7.

1345 -1430

koło religijne

III a

8

B

Agnieszka Przybyłek

8.

1440-1525

 

 

 

 

 

9.

1535-1620

zajęcia wyrównawcze

II a

1

17

Jolanta Rędzińska

10.

1625-1710

zajęcia przyrodniczo-mat.

III b

9

26

Ewa Kaczorowska

 

W

T

O

R

E

K

1.

800-845

kółko historyczne

zajęcia dydaktyczno –wyrównawcze

zajęcia pozalekcyjne wiedzy

tenis stołowy

VI a/b

V a/b

 

V a/ b

IV

13

10

 

8

10

33

B

 

30

K

Agnieszka Sławińska

Justyna Miziołek

 

Joanna Papierowska

Tomasz Malesa

2.

855-940

zajęcia sportowo- rekreacyjne

Koło Przyjaciół Biblioteki

tenis stołowy

IV a/b

 

IV b

IV

16

 

4

10

s. gim.

B

K

Aleksandra Kłos

 

Mirosława Wieczfińska

Tomasz Malesa

3.

950-1035

zajęcia sportowo- rekreacyjne

I-III

12

K

Tomasz Malesa

4.

1050-1135

 

 

 

 

 

5.

1145-1230

 

 

 

 

 

6.

1240-1325

1250-1335

zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze(1245-1330)

III a

5

B

Małgorzata Kornacka

7.

1345 -1430

zajęcia sportowe

VI a/b

15

s.g.

Aleksandra Kłos

8.

1440-1525

koło religijne

zajęcia dyd.- wyr. mat.

V a/b

V a/ b

13

8

33

30

Mariola Majcher

Dorota Pielat

9.

1535-1620

zajęcia wyrównawcze

II b

3

34

Beata Dąbrowska

Ś

R

O

D

A

1.

800-845

zajęcia korekcyjno- kompensacyjne

II a

2

7

Małgorzata Ksyna- Koper

2.

855-940

koło przyrodnicze

IV a/b

14

50

Hanna Remiszewska

3.

950-1035

Ruch jest drzwiami do uczenia się – zaj. sportowe

IV b

22

s.g

Daniel  Głowacki

4.

1050-1135

 

 

 

 

 

5.

1145-1230

 zajęcia artystyczno- przyr.

 III a/ b

8

B  

Małgorzata Kornacka

6.

1240-1325

1250-1335

zajęcia z uczniem zdolnym rozwijające zainteresowania

I a

12

7/31

Ewa Wyrzykowska

7.

1345 -1430

koło teatralne

kółko j. angielski ( 1335-1420)

zajęcia sportowe

V a/b

III a

V a/b

10

5

15

B

B

s.g.

Justyna Miziołek

Anna Nicewicz- Figat

Daniel Głowacki

8.

1440-1525

zajęcia sportowe

VIa/b

15

s.g.

Daniel Głowacki

9.

1535-1620

koło redakcyjne

zajęcia sportowe

IV a/b

IV a/b

14

20

32

s. g.

Elżbieta Cieślak

Daniel Głowacki

 

 

 


 


 

dni tygodnia

kol. godz. lek.

czas trwania zajęć

rodzaj prowadzonych zajęć

klasa

liczba ucz.

sala

imię i nazwisko nauczyciela

C

Z

W

A

R

T

E

K

 

1.

800-845

 koło konkursowe/ wyrównawcze

koło Przyjaciół Biblioteki

zajęcia dydaktyczno- wyrównawcze j. polski

IV-VI

 

VI

 

VI a/b

10

 

4

 

10

32

 

B

 

30

Agnieszka Sławińska   

 

Mirosława Wieczfińska

 

Elżbieta Cieślak

2.

855-940

koło plastyczne

zajęcia wyrównawcze mat.

zajęcia sportowo- rekreacyjne

IV

IV

IV

7

11

16

 

B

B

s. g.

Katarzyna Milczarek

Dorota Pielat

Aleksandra Kłos

3.

950-1035

kółko j. angielskiego

 

I b

16

17

Aleksandra Ciura

4.

1050-1135

zajęcia korekcyjno- kompensacyjne

III b

5

B

Ewa Kowalska

5.

1145-1230

 

 

 

 

 

6.

1240-1325

1250-1335

zajęcia dydaktyczno- wyrównawcze

 

 

I a

4

7

Ewa Wyrzykowska

7.

1345 -1430

 

 

 

 

 

8.

1440-1525

zajęcia korekcyjno- kompensacyjne

V a/b

4

 

Izabela Grzelak- Jarszak

9.

1535-1620

zajęcia wyrównawcze

II a

2

17

Jolanta Rędzińska

10.

1625-1710

zajęcia matematyczno- przyrodnicze

 

II b

6

31

Beata Dąbrowska

P

I

Ą

T

E

K

1.

800-845

zajęcia opiekuńczo- wych.

koło przyrodnicze

Z matematyką na co dzień, czyli po co ja się tego uczę

IV

VI a/b

 

IV b

10

11

 

22

św.

B/27

 

30

Beata Maciejewska

Ewa Zielińska

 

Joanna Papierowska

2.

855-940

 

 

 

 

 

3.

950-1035

zajęcia wyrównawcze

 

III b

5

B

Ewa Kaczorowska

4.

1050-1135

zajęcia wyrównawcze

I b

3

7

Katarzyna Łażewska

5.

1145-1230

zajęcia korekcyjno- kompensacyjne

zajęcia korekcyjno- kompensacyjne

III a

 

II a/b

3

 

3

B

 

7

Ewa Kowalska

 

Małgorzata Ksyna- Koper

6.

1240-1325

1250-1335

 

 

 

 

 

 

7.

1345 -1430

zajęcia wyrównawcze                   j. angielski

VI b

5

B

Anna Nicewicz – Figat

8.

1440-1525

koło polonistyczne

 

VI b

6

30

Elżbieta Cieślak

9.

1535-1620

 

 

 

 

 

10.

1625-1710

zajęcia z ucz. zdolnym

I b

6

s.g.

lub 3

Katarzyna Łażewska

 
najnowsze informacje
Zapisz się na newsletter aby otrzymywać najnowsze informacje z portalu.



wypisz się    zapisz się >>
kalendarz wydarzeń
październik 2014
pon. wt. śr. czw. pt. sob. niedz.
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31
najnowsze zdjęcia
 
 
kontakt
imię i nazwisko
adres e-mail
wiadomość