203754 odwiedzin
W Teatrze Wielkim

20 grudnia uczniowie klasy Ia i Ib byli na wycieczce autokarowej w Łodzi. Celem wycieczki była wizyta w Teatrze Wielkim. Dzieci obejrzały baśniowy spektakl pt. „Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków”. To jedna z najpiękniejszych i  najbardziej znanych bajek braci Grimm. Jej baletowa wersja bardzo wzruszyła i zachwyciła dzieci. Śnieżka oraz siedmiu wesołych krasnali dostarczyły wszystkim wielu niezapomnianych emocji. Było to dla  niektórych pierwsze spotkanie z prawdziwym teatrem i aktorami.  Wspaniałe okazało się zakończenie naszego pobytu w teatrze. Aktorzy grający główne role zrobili nam niespodziankę i wyszli do nas na spotkanie. Mogliśmy zrobić sobie z nimi  pamiątkowe zdjęcia. Nasz wyjazd był wspaniałym podsumowaniem tematyki związanej z teatrem realizowanej na zajęciach w szkole. Dziękujemy naszym wspaniałym rodzicom za pomoc w zorganizowaniu tego wyjazdu.

28.01.2014