Dzień Nauczyciela

W naszej szkole obchody Dnia Komisji Edukacji Narodowej zaczęły się już w piątek, 11 października, kiedy to uczniowie niektórych klas, obok życzeń dla nauczycieli, wręczali  im symboliczne kwiaty i słodkie upominki. Jednak te najważniejsze uroczystości odbyły się we wtorek 15 października.
Uczniowie klas ósmych  i VIa pod kierunkiem pani Justyny Miziołek przygotowali piękną i wzruszającą uroczystość, w której dziękowali nauczycielom za trud i poświęcenie w kształceniu i wychowywaniu dzieci i młodzieży.
Najpierw  obejrzeliśmy prezentację na temat historii szkoły i Dnia Edukacji Narodowej, a potem  montaż słowno- muzyczny, ubarwiony piosenkami w wykonaniu Mai Barciak z VIIb, Julii  Duplickiej z VIIIb i Julii Gali z VIc.

Nie zabrakło również życzeń od pana dyrektora, Dariusza Kosińskiego, skierowanych do wszystkich pracowników szkoły oraz wspólnego zdjęcia naszych nauczycieli.
To była piękna uroczystość, której podniosły charakter podkreślały galowe stroje wszystkich uczniów.

16.10.2019