Pierwszy Dzień Wiosny Artystycznie

Dnia 22.03.2019r. uczniowie klas V wraz w wychowawcami w nietypowy sposób obchodzili pierwszy dzień wiosny. O godzinie 8.30 spotkali się pod szkołą, aby udać się na „Wiosenne Warsztaty” do Sochaczewskiego Centrum Kultury na Boryszewie. Tam spędzili ponad 4 godziny wraz z instruktorami SCK. Dla uczniów odbyły się trzy rodzaje warsztatów: folklorystyczne, które poprowadziła p. Katarzyna Proch i wprowadziła uczniów w tematykę folkloru i podstawowych kroków tańców narodowych; taniec współczesny i hip-hop poprowadziła p. Karolina Słojewska. Podczas tych warsztatów uczniowie jak sami powiedzieli „mogli pokazać to, co im w duszy gra”. Zajęcia plastyczne poprowadziła p. Monika Boruta-Sałacińska, która pokazała uczniom jak inaczej można spojrzeć twórczo na „wiosnę”.

Bardzo serdecznie dziękujemy instruktorom za przekazaną wiedzę i super zabawę.

Mamy nadzieję, że choć trochę wiosennej artystycznej nuty zostało w sercach uczestników.

27.03.2019