198064 odwiedzin
"Zaczarowany bajek świat"

20 lutego 2019r. uczniowie przenieśli się w „Zaczarowany bajek świat”, czyli konkurs piosenki organizowany przez Szkołę Podstawową nr 6 w Sochaczewie.

W celach popularyzacji piosenek dziecięcych i bajkowych oraz integracji środowiska świetlic szkolnych z terenu Sochaczewa, uczniowie uczęszczający na świetlicę szkolną oraz uczniowie zerówki mogli wziąć udział w konkursie piosenki.

Po wnikliwym wysłuchaniu wszystkich wykonawców oraz zespołów, jury przyznało następujące miejsca uczniom naszej szkoły:

w kategorii – soliści

I miejsceNikola Chmura kl. III a, śpiewająca piosenkę „Witajcie w naszej bajce” z bajki „Akademia Pana Kleksa”

I miejsceKornelia Buła kl. 0a, prezentująca swój talent w utworze „Tak to ja” z bajki „Barbie księżniczka i piosenkarka”

w kategorii – zespoły

I miejsceMaja Wiśniewska, Maria Jagura i Marina Kowalska z kl. I b, wykonujące „Bajkowy remiks”

I miejsce – Lena Tomczykowska, Jan Fortuna oraz Michał Buraczyński z kl. 0a, wcielający się w postacie z bajki „Alvin i wiewiórki” w piosence „Dziewczyna będzie twoja”

III miejsceLena Kowalewska, Emilia Szymańska i Julia Bieńczyk z kl. II a, prezentujące piosenkę „Krąg życia” z filmu „Król lew”

Dzieci ze świetlicy szkolnej zostały przygotowane przez panią Małgorzatę Kornacką, natomiast przygotowaniem uczniów z zerówki zajęła się pani Paulina Majewska oraz pani Małgorzata Ksyna- Koper.

24.02.2019