przejdź do Sochaczew.pl
203752 odwiedzin
Zabawa karnawałowa

Zabawa karnawałowa w Szkole Podstawowej nr 2

Po ciężkiej pracy w I semestrze nauki uczniowie SP 2 niewątpliwie zasłużyli na odpoczynek oraz dobrą rozrywkę w postaci zabawy karnawałowej, która odbyła się w naszej szkole w piątek - 25 stycznia.

Tego dnia dzieciom towarzyszyło wiele emocji i wrażeń. Sala gimnastyczna wyglądała inaczej niż na co dzień, zamieniła się w prawdziwą salę balową. Udekorowana kolorowymi balonami i kwiatami zachęcała do szampańskiej zabawy - najpierw młodszych uczniów klas 0-III, a po południu starszych uczniów klas IV-VIII.

W szkole zaroiło się od Spidermanów, piratów, rycerzy, kowbojów rodem z Dzikiego Zachodu, klaunów, czarodziejów... Były wróżki, księżniczki, smoki, diabły, lwy, krokodyle, motyle, biedronki i różne inne stwory i dziwadła...

Stroje były barwne, oddawały nawet najdrobniejsze szczegóły wybranej postaci. Niektórzy byli nie do poznania, inni budzili podziw, a niekiedy nawet przerażenie. Wszyscy bawili się znakomicie, bo humor dopisywał zarówno dzieciom, wychowawcom jak i rodzicom. Dorośli bawili się wspólnie z dziećmi. Były korowody, kółeczka i tańce w parach.

Po południu odbył się również bal uczniów klas IV-VIII. Było mniej przebierańców, ale niektórym nie zabrakło wyobraźni i przyodziali się w prawdziwe stroje karnawałowe, mieniące się cekinami, różnymi świecidełkami. Starsi uczniowie również bawili się cudownie.

Szczególne podziękowania kierujemy do Rady Rodziców dzięki której o udany przebieg zabawy dbał zespół Animatorów oraz DJ Świątek z „Elsa i Spółka”.

Tegoroczna zabawa karnawałowa w SP 2 należała do udanych. Wszyscy byli zmęczeni tańcami, ale zadowoleni. Teraz czas ferii zimowych i zasłużonego odpoczynku po I semestrze nauki. Ferie trwać będą od 28 stycznia do 8 lutego 2019 r.

Wszystkim uczniom życzymy miłego odpoczynku :)

 

Więcej zdjęć  >>>

A A A
27.01.2019
godz.08:46
 

Zapisz się na newsletter

najnowsze zdjęcia
kontakt
imię i nazwisko
adres e-mail
wiadomość