Niezwykły gość

W poniedziałek 21 stycznia dzieci z oddziału przedszkolnego gościły w klasie niezwykłego gościa. Była to mama jednego z naszych uczniów, która przez 10 lat pracowała jako stweardessa i postanowiła nam opowiedzieć o swojej pracy. Pani Monika wyjaśniła dzieciom, że stweardessa jest odpowiedzialna za bezpieczeństwo pasażerów i zawsze chętnie służy pomocą. Pokazała jak działają w samolocie pasy bezpieczeństwa, do czego służą maski tlenowe oraz kamizelki ratunkowe.  Dzieci z zaciekawieniem słuchały wszystkiego co gość miał do powiedzenia i zadawały szereg pytań . Była to naprawdę bardzo ciekawa wizyta. Na koniec dzieci otrzymały pięne kolorowanki na których namalowany był samolot. Bardzo dziękujemy za spotkanie  i zapraszamy ponownie!

Więcej zdjęć >>>

24.01.2019