przejdź do Sochaczew.pl
196950 odwiedzin
Wyniki konkursu "Jam Jest Dudka"

SERDECZNIE GRATULUJEMY ZWYCIĘZCOM!!

Uczestników tegorocznej edycji konkursu oceniało profesjonalne jury w składzie: p. Jolanta Kawczyńska (kierownik Sekcji Integracji Społecznej i instruktor wokalny SCK, muzyk), p. Piotr Milczarek (instruktor wokalny SCK, dyrygent chórów, muzyk), p. Monika Rychwalska (wokalistka jazzowa, instruktor wokalny SCK).

18 stycznia 2019r. o godzinie 17.00 w Kramnicach Miejskich w Sochaczewie odbędzie sie wręczenie nagród dla laureatów konkursu. W związku z Żałobą Narodową zostaje odwołany koncert nagrodzonych.

Serdecznie dziękujemy jury za poświęcony czas i zaangażowanie w profesjonalne ocenianie uczestników. Dziękujemy wszystkim uczestnikom i opiekunom za wyjątkowo piękne, wzruszające, radosne i profesjonalne przygotowanie i zaprezentowanie kolęd i pastorałek. Dziękujemy naszym sponsorom:

Burmistrzowi Miasta Sochaczew panu Piotrowi Osieckiemu, Wiceprzewodniczącemu Sejmiku Województwa Mazowieckiego Panu Adamowi Orlińskiemu, głównemu sponsorowi Przedsiębiorstwu Energetyki Cieplnej Sochaczew Sp. z o.o., Radzie Rodziców przy SP 2, p. Annie Janowskiej dyrektor Niepublicznego Przedszkola Małe Zuchy, p. Martynie Szymczak dyrektor Niepublicznego Tęczowego Przedszkola, Abstrakt – p. Monice Osieckiej, Centrum Zabaw – Świat Dziecka, Darex – hurtowani papierniczej, Kancelarii Rachunkowo-Podatkowej Euro Rachunkowość oraz p. Monice Błażejewskiej.

Organizatorzy konkursu:

Koordynator p. Katarzyna Proch

Dyrektor SP 2 p. Dariusz Kosiński

 

Wyniki III Powiatowego Konkursu Kolęd i Pastorałek

"JAM JEST DUDKA"

pod patronatem Burmistrza Miasta Sochaczew

 

KATEGORIA PRZEDSZKOLA – soliści

I miejsce - Alicja Markiewicz

Oddział Przedszkolny przy SP 4, opiekun p. Dorota Orlińska

 

II miejsce - Natalia Gębicka

Oddział Przedszkolny przy SP Iłów, opiekun p. Magdalena Kaniecka

 

III miejsce - Maria Kochanowska

Miejskie Przedszkole nr 7, opiekun p. Dorota Januszewska, p. Beata Ciećwierz, p. Elżbieta Kowalewska, p. Kamila Wawer

 

KATEGORIA PRZEDSZKOLA – zespoły 

I miejsce - Oddział Przedszkolny przy SP 2 

opiekun p. Małgorzata Ksyna-Koper i p. Paulina Majewska

 

II miejsce - Grupa Anioły

Miejskie Przedszkole nr 6, opiekun p. Renata Próchniak i p. Donata Dróżdż

 

III miejsce - Grupa Jedyneczki

Oddział Przedszkolny przy SP 1, opiekun p. Iwona Ochman, p. Anna Mamcarz, p. Katarzyna Żelazna

 

KATEGORIA SP KL. I-III – soliści

I miejsce Marcelina Więsek SP Teresin

opiekun p. Renata Kołodziejak

 

I miejsce Julia Kołodziejak SP Teresin

opiekun p. Renata Kołodziejak

 

II miejsce Julia Głażewska SP Wyczółki

opiekun p. Beata Kłosińska

 

III miejsce Szymon Kosiński SP Kąty

opiekun p. Monika Janicka

 

Wyróznienie - Michalina Brzezińska-Papierowska Niepubliczna SP Akademia Prymusa

opiekun p. Anna Tomaszewska

 

Wyróżnienie - Natalia Kacperska SP Rybno

opiekun p. Elżbieta Tabara, p. Hanna Fortuna, p. Barbara Machnicka

 

KATEGORIA SP KL. I-III - zespoły

I miesjce Zespół Gwiazdeczki SP Teresin

opiekun p. Renata Kołodziejak

 

II miejsce Karolina Zaczkowska, Kamil Zaczkowski, Gabriela Brażuk

opiekun p. Anna Matusiak

 

III miejsce Oliwia Wypierowska, Klara Davidek Niepubliczna SP Akademia Prymusa

opiekun p. Anna Tomaszewska

 

KATEGORIA SP KL. IV-VI - soliści

I miejsce Amelia Tomaszewska SP Iłów

opiekun p. Piotr Jędraszczak

 

II miejsce Maja Barciak SP 2

opiekun p. Katarzyna Proch

 

III miejsce Bartosz Ciura SP 3

opiekun p. Aldona Kłos - Gosik, Anna Zaremba

 

Wyróżnienie - Milena Pawłowska SP Szymanów

opiekun p. Janusz Przydworski

 

KATEGORIA SP KL. IV-VI -zespoły

I miejsce Ewa Rejman, Alicja Krasucka, Dominik Cieśla SP 4

opiekun p. Anna Olechniewicz

 

II miejsce Łucja Żochowska, Katarzyna Rosa, Maria Miazgowska, Marta Chojnacka, Aleksander Klata, Kalina Staszewska SP Teresin

opiekun p. Agnieszka Fortuna

 

III miejsce Zuzanna Kazimierczak, Antonina Kowalska, Garbiela Rojewska, Kinga Dańkowska, Patrycja Matusik, Maja Goryniak SP Kozłów Szlachecki

opiekun p. Albert Szułczyński

 

KATEGORIA SP KL VII-VIII -soliści

I miejsce Mikołaj Budner SP Kozłów Biskupi

opiekun p. Iwona Kierzkowska

 

I miejsce Marysia Stasiak SP 6

opiekun Beata Wasilewska

 

II miejsce Urszula Żochowska SP Teresin

opiekun p. Robert Jędrzejewski

 

III miejsce Karolina Jędrzejewska SP 1

opiekun p. Iwona Ochman

 

III miejsce Oliwia Gozdek SP 1

opiekun p. Iwona Ochman

 

Wyróżnienie – Julia Matczak SP Teresin

opiekun p. Robert Jędrzejewski

 

Wyróżnienie – Amelia Ratajczak SP 2

opiekun p. Katarzyna Proch

 

Wyróżnienie Barbara Słubik SP 7

opiekun p. Kinga Przybylska

 

Wyróżnienie – Sandra Łęcka SP Iłów

opiekun p. Piotr Jędraszczak

 

KATEGORIA SP KL. VII-VIII – zespół

I miejsce Mikołaj Budner i Zuzanna Grzegorek SP Kozłów Biskupi

opiekun p. Iwona Kierzkowska

 

II miejsce Mateusz Gawor, Julia Matczak, Agata Ziemian, Urszula Żochowska SP Teresin

opiekun p. Robert Jędrzejewski

 

III miejsce Maja Górczyńska i Piotr Sołtysik Niepublicza SP Akademia Prymusa

opiekun p. Anna Tomaszewska

 

 

A A A
17.01.2019
godz.17:54
 

Zapisz się na newsletter

najnowsze zdjęcia
kontakt
imię i nazwisko
adres e-mail
wiadomość