"Dwójka" wygrywa powiat w koszykówkę!

W dniu 25 października 2018 r. odbyły się Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w mini piłce koszykowej szkół podstawowych dzieci w Szkole Podstawowej nr 1 w Sochaczewie. Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 2 im. Marii Konopnickiej w Sochaczewie po trudnych eliminacjach szkół miejskich zakwalifikowali się jako jedna z dwóch  drużyn, którzy mogli wziąć udział w zawodach powiatowych. Po zaciętej walce w kilku meczach okazało się, że jesteśmy w finale. Decydująca rozgrywka pokazała ducha walki naszych zawodników, którzy stanęli na wysokości zadania i wygrali turniej. Skład zwycięskiej drużyny to: Filip Dąbrowski, Oliwier Dudek, Igor Kowalski, Nikolas Krzemiński, Oktawian Kaczmarek, Kacper Gajda, Mateusz Krupa, Adrian Smulski, Bartosz Kalota, Piotr Pastuszko i Paweł Jaworski. Chłopcy dalej walczą i intensywnie ćwiczą, ponieważ przed nimi następny etap rozgrywek. Gratulujemy zwycięstwa i trzymamy kciuki dalej!