PROFILAKTYCZNA KAMPANIA MAZOWIECKIEJ DROGÓWKI

Kolejny raz sochaczewscy policjanci zaprosili uczniów  do udziału w akcji „Kierowco!

Nie poluj na zebrach”. Tym razem podróżujących „zaskoczyli” uczniowie Szkoły Podstawowej nr 2 im. Marii Konopnickiej w Sochaczewie. W dniu 14.09.2018r. dzieci  ubrane w odblaskowe kamizelki, dzierżące  w rękach transparenty, przechodziły przez pasy przy ulicy 15 Sierpnia. Uczniowie klasy 4b w asyście zaprzyjaźnionych z  placówką policjantów wręczali porady  kierowcom na temat właściwego zachowania przed przejściem dla pieszych. Kampania została  zrealizowana w niestandardowy sposób, bo z zebrą w tle. Choć zabrakło żywego majestatycznego „zwierza”, który zapadłby w pamięci na długo, wzbudziła ogólne zainteresowanie uczestników ruchu drogowego.

I. Grzelak-Jarszak

07.10.2018