Uroczysta inauguracja nowego roku szkolnego 2018/2019

3 września w słoneczny poniedziałek społeczność naszej szkoły, po wcześniejszym uczestnictwie we Mszy świętej w kościele ,spotkała się punktualnie o godzinie 10.00 na szkolnym boisku.

Po wprowadzeniu sztandaru szkoły i odśpiewaniu hymnu państwowego uroczystość otworzył  pan dyrektor, Dariusz Kosiński, który powitał wszystkich zgromadzonych: uczniów, rodziców, pracowników szkoły oraz przybyłych gości: pana Sylwestra Kaczmarka- przewodniczącego Rady Miasta, pana Adama Klocha- przewodniczącego Rady Rodziców oraz księdza Węgrzynowicza

Pan dyrektor w krótkim przemówieniu opowiedział  o zmianach w naszej szkole w nowym roku szkolnym, o przeprowadzonych remontach oraz przedstawił nowych nauczycieli .

Potem głos zabrali zaproszeni  goście, życząc wszystkim uczniom zapału do nauki i mnóstwa sukcesów w nowym roku szkolnym.

Po części oficjalnej uczniowie poszczególnych klas spotkali się ze swymi wychowawcami, którzy podali im nowe plany lekcji, poinformowali o nowościach w nowym roku oraz przypomnieli zasady bezpiecznego zachowania w szkole i poza nią.

06.09.2018