Finał projektu „Cztery Pory Roku w Dwójce”

22 maja 2018 r. odbyło się uroczyste rozstrzygnięcie Miejskich Konkursów realizowanych przez naszą szkołę w ramach projektu „ Cztery Pory Roku w Dwójce” oraz podsumowanie XIV edycji Miejskiego Konkursu Przyrodniczego dla klas 3 pod hasłem „ Odkrywamy tajemnice życia w wodzie”. Swoją obecnością zaszczyciła nas pani Danuta Szewczyk – Kozłowska , dyrektor Miejskiego Zespołu Ekonomiczno- Administracyjnego, która wraz z dyrektorem szkoły, panem Dariuszem Kosińskim wręczyła nagrody dzieciom z sochaczewskich przedszkoli i uczniom klas pierwszych szkół podstawowych z terenu naszego miasta, zwycięzcom tegorocznych edycji konkursów.

Wyniki V edycji Miejskiego Konkursu Plastycznego „ Moja ulubiona pora roku”

Kategoria : przedszkola

I miejsce - Marysia Jeznach , Miejskie Przedszkole nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi

II miejsce – Zuzanna Mleczarek , Miejskie Przedszkole nr 7

Emilia Stefaniak , Miejskie Przedszkole nr 1

III miejsce – Wojciech Kuczkowski, Szkoła Podstawowa nr 2 oddział przedszkolny

Róża Sobczak , Szkoła Podstawowa nr 7 oddział przedszkolny

Kategoria: klasa I szkoły podstawowej

I miejsce- Oktawia Całczyńska, Szkoła Podstawowa nr 6

II miejsce – Aleksander Komosa, Nadia Lach, Szkoła Podstawowa nr 2

III miejsce – Karolina Zaczkowska, Szkoła Podstawowa nr 3

Wyróżnienia: Adam Salamon, Jan Bolczak, Karol Kośmider, Maja Zakościelna, Piotr Prengowski, Maja Dąbrowska, Maciej Chądzyński, Antoni Jaworski, Maja Jaworska, Anastazja Bregu, Lena Mrozińska

Wyniki XIV edycji Miejskiego Konkursu Przyrodniczego pod hasłem „Odkrywamy tajemnice życia w wodzie”

I miejsce – Mikołaj Potrzebowski , Szkoła Podstawowa nr 2

II miejsce – Maja Majewska, Szkoła Podstawowa nr 4

III miejsce - Piotr Magdaliński, Szkoła Podstawowa nr 3

Franciszek Celeda, Szkoła Podstawowa nr 4

Paweł Bodal, Szkoła Podstawowa nr 2

Lena Śliwińska, Mateusz Matusiak, Kornelia Jaworska, Zofia Duplicka

Zestawienie wyników poszczególnych szkół

I miejsce – Szkoła Podstawowa nr 3

II miejsce – Szkoła Podstawowa nr 4

III miejsce – Szkoła Podstawowa nr 2

IV miejsce – Szkoła Podstawowa nr 7

Po uroczystym wręczeniu nagród dzieci wraz z opiekunami obejrzały wystawę wszystkich prac plastycznych nadesłanych na konkurs. Piękną ekspozycję zaprojektowała i wykonała p. Katarzyna Milczarek, nauczycielka plastyki SP2.

W wielkim finale zaproszeni goście obejrzeli również  program artystyczny pt. „ Cztery pory roku w twórczości Marii Konopnickiej” przygotowany przez uczniów kl. 0-3 pod kierunkiem wicedyrektora szkoły, p. Ewy Zielińskiej oraz nauczycieli edukacji wczesnoszkolnej.

Barwne i wesołe widowisko wywołało dużo pozytywnych emocji. Widzowie wraz z aktorami mogli na nowo odkrywać uroki wiosny, lata, jesieni i zimy.

Gratulujemy laureatom, wszystkim uczestnikom konkursów, ich nauczycielom i zapraszamy za rok!

Dziękujemy też wszystkim, którzy pomogli w przygotowaniu  konkursów realizowanych przez naszą szkołę w ramach projektu „Cztery Pory Roku w Dwójce”, paniom: Agnieszce Boczkowskiej, Małgorzacie Ksynie- Koper, Ewie Kaczorowskiej, Katarzynie Proch, Beacie Maciejewskiej  i Katarzynie Milczarek.

więcej zdjęć >>>

26.05.2018