przejdź do Sochaczew.pl
153625 odwiedzin
Pożegnanie

Z żalem i smutkiem chcieliśmy powiadomić uczniów, rodziców i pracowników naszej szkoły, że zmarła po ciężkiej chorobie w wieku 74 lat pani Alicja Budnik, długoletnia nauczycielka, harcmistrz ZHP, która przez wiele lat z wielkim zaangażowaniem organizowała  wyjazdy dzieci i młodzieży na letni wypoczynek.    

Była znana ze swojej życzliwości i dobrego serca. Gdy ktoś potrzebował pomocy lub dobrej rady, nigdy nie odmawiała. Z naszą szkołą utrzymywała kontakt jeszcze przez wiele lat po swym odejściu na emeryturę. Aktywizowała młodych nauczycieli, pokazywała drogę młodzieży, otwierając im okno na nowy, nieznany świat podczas organizowanych przez siebie obozów, kolonii i biwaków. 

W imieniu wszystkich pracowników SP nr2 pragniemy złożyć szczere i płynące z serca wyrazy współczucia rodzinie i wszystkim bliskim zmarłej pani Alicji Budnik. Nic na to nie poradzimy, że jak powiedział poeta: „Śmierć przychodzi cicho. Niezapowiedziana, nieproszona. Nigdy nie ma na nią odpowiedniej chwili, jest zawsze gościem nie na czas….”

                                                                                            

      Dyrekcja i pracownicy SP nr 2

A A A
03.05.2018
godz.10:08
 

Zapisz się na newsletter

najnowsze zdjęcia
kontakt
imię i nazwisko
adres e-mail
wiadomość