Nasi najlepsi w powiecie

16 kwietnia w Iłowie odbyły się Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w mini piłce nożnej uczniów szkół podstawowych, w których wzięli udział przedstawiciele naszej szkoły, zarówno drużyna chłopców jak i dziewcząt.

Drużyna chłopaków  po bardzo zaciętej walce, w której pokazali nie tylko  świetną grę, ale zapał, upór i ogromne zaangażowanie wygrała cały turniej! Nasi piłkarze stanęli na wysokości zadania, pokazali prawdziwą klasę, zajmując zasłużenie I miejsce!

Skład zwycięskiej drużyny to: Filip Dąbrowski, Oliwier Dudek, Igor Kowalski, Nikolas Krzemiński, Oktawian Kaczmarek, Michał Nowakowski, Mateusz Krupa, Ksawery Pętlak, a na bramce stał Bartosz Kalota.

Nie mniej waleczna od chłopców okazała się drużyna dziewcząt, która zdobyła III miejsce.

W jej składzie grały: Amelia Ratajczak, Ewelina Tomecka, Katarzyna Porodko, Maja Gajda, Joanna Bracka,  Wiktoria Ardecka, Klaudia Orzeszek,  Lena Kowalska i  Julia Cieślak.

Jest to na pewno ogromny sukces uczniów naszej „Dwójki”, ale też i nauczycieli, pani Aleksandry Kłos i pana Daniela Głowackiego, nauczycieli wychowania fizycznego, którzy tak wspaniale przygotowali  do piłkarskich zmagań swoich zawodników.

Gratulacje dla wszystkich i czekamy na kolejne sukcesy.