Konkurs czytelniczy „Tę książkę warto przeczytać”

Dnia 31 stycznia 2018 r. w bibliotece szkolnej odbył się konkurs czytelniczy „TĘ KSIĄŻKĘ WARTO PRZECZYTAĆ”. Celem zabawy było przede wszystkim kształcenie umiejętności promowania książki.

Udział wzięło 11 uczniów z klas 1-6.

Najciekawszą prezentację swojej ulubionej lektury przedstawiła Maja Ert-Eberdt z kl. 6 a , Anastazja Bregu z kl. 1 b oraz Adam Głuszek z kl. 4 b. Będą oni reprezentowali naszą szkołę w Powiatowym Konkursie organizowanym  przez Bibliotekę Pedagogiczną.

Komisja w składzie : Anna Staszewska , Anna Matejko, Mirosława Wieczfińska brała pod uwagę płynność i intonację oraz poprawność językową. W sumie można było uzyskać 12 pkt.

Poszczególni uczniowie uzyskali następującą liczbę pkt.

Maja Ert-Eberdt – 12pkt

Anastazja Bregu – 12 pkt

Adam Głuszek – 12 pkt.

Amelia Kloch – 10 pkt.

Klaudia Szewczyk 10 pkt

Natalia Zientek 8 pkt

Marta Krzeszowiec 8 pkt.

Ola Niszczak 6 pkt.

Maja Makowska 6 pkt.

Hubert Lenart – 5 pkt.

Sylwia Gradowska – 5 pkt.

Gratulujemy!!!

Rozdanie dyplomów , zakładek do książki  oraz wspólne zdjęcie odbyło się w piątek 2 lutego.