Zasłużone trzecie miejsce w Polsce!

6 grudnia 2017 roku uczniowie Naszej Szkoły wzięli udział w Ogólnopolskim Finałowym Turnieju Szkolnej Ligi RUGBY TAG, który odbył się w Łódzkiej Atlas Arenie. W turnieju wzięły udział tylko najlepsze drużyny szkół podstawowych z całej Polski, wyłonione w wyniku rozgrywek półfinałowych  w poszczególnych województwach. Nasi uczniowie zakwalifikowali się  w kategorii klas szóstych. Po zaciętej rywalizacji ostatecznie zajęliśmy doskonałe trzecie miejsce. Wszyscy otrzymali  medale i upominki oraz podziękowania za udział w zawodach. Naszą szkołę reprezentowali następujący uczniowie: Michał Nowakowski, Mateusz Krupa, Mateusz Zarzycki, Kacper Gajda, Filip Dąbrowski, Ksawery Pętlak, Ewelina Tomecka i Lena Kowalska. Serdecznie gratulujemy! Jesteśmy z Was dumni i życzymy dalszych sukcesów!!!

08.12.2017