Światowy Dzień Pluszowego Misia - 25 Listopada

W bibliotece szkolnej odbyło się miłe spotkanie z najmłodszymi uczniami z klasy 0 i I b. Wspominaliśmy wspólnie o sympatycznej zabawce z dzieciństwa, która stała się bohaterem wielu książek, bajek i filmów dla dzieci. Najpopularniejszym misiem jest oczywiście Kubuś Puchatek. O nim też znalazło się najwięcej książeczek na przygotowanej wystawie. Warto dodać, że piękną kolekcję książkową o tym pluszaku otrzymaliśmy  w prezencie od uczniów naszej szkoły Szymona i Oliwii Kłos, za co serdecznie dziękujemy. Oprócz dyskusji na temat misiów z różnych stron świata dzieci wysłuchały wierszyków i piosenek o misiach w wykonaniu starszych kolegów i koleżanek. Spotkanie przebiegło w ciepłej atmosferze i było naprawdę "misiowo" udane. Uśmiech i zadowolenie na twarzach dzieci - to najlepsze podsumowanie zabawy.

28.11.2017