Konkurs plastyczny „ Masz szyszki, kasztany i żołędzie... Co za stworek z tego będzie”.

Na początku października został ogłoszony konkurs plastyczny „ Masz szyszki, kasztany i żołędzie... Co za stworek z tego będzie”. Konkurs był adresowany do uczniów klas 0-III. Zadaniem dzieci było wykonanie ludzika lub zwierzaka z kasztanów, żołędzi lub szyszek. Można było zastosować drobne elementy łączące i dekoracyjne z różnych materiałów.

Prace dzieci przeszły najśmielsze oczekiwania zarówno organizatora konkursu pani Małgosi Ksyna – Koper jak również jury w skład którego wchodziły:

Pani Katarzyna Milczarek – nauczyciel plastyki

Pani Beata Maciejewska – kierownik świetlicy

Pani Beata Dąbrowska – nauczyciel świetlicy

Po burzliwych naradach komisja wyłoniła zwycięzców. I tak

I miejsce zdobyła Marta Krzeszowiec uczennica klasy IB

II miejsce zdobył Karol Kośmider – uczeń oddziału przedszkolnego

III miejsce  zdobył Adam Polakowski – uczeń klasy IIA

Wyróżnienia otrzymali:

Jan i Krzysztof Chojnaccy

Leonard Tabara

Aleksander Komosa

Julia Cieślak

Mikołaj Potrzebowski

Nagrodzone i wyróżnione dzieci otrzymały nagrody rzeczowe. Wszyscy uczestnicy zaś dyplomy podziękowania za udział w konkursie.