Turniej Miejski Szkolnej Ligi Rugby TAG

W dniu 20 listopada 2017 r. na hali sportowej MOSiR w Sochaczewie odbył się Turniej Miejski Szkolnej Ligi Rugby TAG. Łącznie w zawodach brało udział 8 drużyn z naszego miasta w trzech kategoriach wiekowych. W roczniku klas IV rywalizowały 2 szkoły, natomiast klasy V i VI - po 3 drużyny. Walka była zacięta, jednak uczniom naszej szkoły udało się odnieść sukces. Na podium stanęli uczniowie klas V i VI. Skład zwycięskiej drużyny klasy V to:Lena Kowalska, Filip Dąbrowski, Oliwier Dudek, Piotr Pastuszko, Igor Kowalski, Nikolas Krzemiński. Skład drużyny klas VI to: Michał Nowakowski, Kacper Gajda, Ewelina Tomecka, Mateusz Krupa, Ksawery Pętlak. Po raz pierwszy na takich zawodach wystąpili nasi uczniowie z klasy 4 c: Szymon Bartosiewicz, Antoni Bieńczyk, Kacper Żakowski, Kacper Kamiński i Julia Gala. Był to bardzo udany występ naszych uczniów. Czekamy na półfinał w najbliższy poniedziałek i trzymamy kciuki.