119406 odwiedzin
Wycieczka do Wrocławia

26 września 2017r. uczniowie klas 6ab uczestniczyli w lotniczej wycieczce do Wrocławia.

Ogromne emocje  towarzyszyły uczniom już od samego rana . Odprawa bezpieczeństwa, lot liniami Ryanair ,szczególne  powitanie uczniów  naszej szkoły przez kapitana  i załogę samolotu .Wrocław czekał na nas z nowymi emocjami i napiętym harmonogramem wycieczki .  Starówka zachwyciła nas: „Szlakiem wrocławskich krasnali”, Stare Jatki Miejskie, Pomnik Zwierząt Rzeźnych ze spiżu, Bazylika św. Elżbiety, Rynek, Ratusz, Zabytkowy Pręgierz. Wrocławskie ZOO  a przede wszystkim  Afrykarium  oczarowało nas niepowtarzalną koncepcją obiektu.  Afrykarium stało się unikatowym na skalę światową kompleksem przedstawiającym różne ekosystemy związane ze środowiskiem wodnym Czarnego Kontynentu. Na koniec wyprawy czekała nas niespodzianka. Uczestniczyliśmy  w pokazie grających fontann.

05.10.2017