Podziękowanie Pani Dyrektor

Na ostatnim w tym roku posiedzeniu Rady Pedagogicznej 22 czerwca odbyła się niecodzienna uroczystość. Po 25 latach kierowania naszą szkołą, pożegnała się ze stanowiskiem dyrektora, Pani  Hanna Celeda.

Były kwiaty, łzy wzruszenia i serdeczne podziękowania za wieloletni trud na rzecz całej społeczności naszej szkoły oraz pamiątkowe zdjęcie całej rady pedagogicznej.

W ciepłych słowach pracownicy naszej „Dwójki” podziękowali Pani Dyrektor, która każdemu pracownikowi wręczyła pamiątkowy dyplom.

Droga Pani Dyrektor!

Bardzo trudne są podziękowania, szczególnie wtedy, gdy pracowało się wspólnie tyle lat…

Wiemy, ile dobrego i nieocenionego uczyniła Pani dla  naszej szkolnej społeczności.

Doceniamy Pani oddanie szkole, uczniom i nam, jej pracownikom.

Na zawsze pozostanie Pani w naszej pamięci i sercach. Jesteśmy wdzięczni, że szkoła kierowana przez Panią stała się  nowoczesną i piękną.

Cieszymy się, że mieliśmy obok siebie człowieka, który potrafił połączyć wykonywanie swoich obowiązków z pasją.

Dziś, dziękując Pani  za ten wieloletni trud, wiemy,  że nie rozstajemy się na zawsze.  Przepraszamy za to, co było złe, dziękujemy za dobro.

Niech ta drobna pamiątka od nas przypomina Pani o naszej wdzięczności i życzliwości. Za wszystko serdecznie Pani Dyrektor dziękujemy i życzymy, aby dalsze lata upływały w serdecznej atmosferze, w dobrym zdrowiu, w otoczeniu ludzi bliskich i kochanych.

Rada Pedagogiczna  wraz z Pracownikami Administracji i Obsługi

Szkoły Podstawowej nr 2 im. Marii Konopnickiej w Sochaczewie