Gala Mistrzów

Kolejny, bo już trzeci raz, we wtorek 20 czerwca odbyła się  Gala Mistrzów, na którą zaproszono prawie 120 uczniów klas I-VI, którzy odnieśli znaczące sukcesy w konkursach przedmiotowych, artystycznych i sportowych. Wśród zaproszonych gości, oprócz nauczycieli, byli oczywiście rodzice laureatów konkursów, którzy z dumą obserwowali, jak ich dzieci odbierają pamiątkowe medale wręczane przez panią dyrektor Hannę Celedę, a ufundowane przez Radę Rodziców.

Na zakończenie uroczystości wszystkim 120 nagrodzonym uczniom pogratulował sukcesów pan Adam Kloch, przewodnicząc RR. Całą galę poprowadziła pani Ewa Winkler.

21-06-2017

kategorie wiadomości
najnowsze informacje
Zapisz się na newsletter aby otrzymywać najnowsze informacje z portalu.

wypisz się    zapisz się >>

Zachęcamy Rodziców do wyrażania opinii na temat szkoły, składania wniosków oraz zadawania pytań.

miejsce na opinię, wniosek, pytanie