"Zielona szkoła" klas trzecich

W dniach 6-8 czerwca klasy trzecie były na tzw. „Zielonej szkole”. Trasa wycieczki biegła przez Wieliczkę , Kraków  do Zakopanego.  W Wieliczce zwiedziliśmy kopalnię soli , w Krakowie min. Kościół Mariacki , Ratusz , Smoczą Jamę,  grób pary prezydenckiej  , dawną  Akademię Krakowską a w Zakopanem Gubałówkę , Krupówki  oraz Dolinę Strążyską. Naszą kwaterą była Willa Tatra w Rybkówce .  Dużo ciekawych informacji dowiedzieliśmy się od naszych przewodników. Wycieczka była pełna przygód i wielu atrakcji. Niestety oscypki wyparte zostały przez spinery.  Wydaliśmy wszystkie oszczędności ale już od dziś odkładamy  na następny wyjazd. Było świetnie. Wróciliśmy pełni wspaniałych wrażeń.

12-06-2017

kategorie wiadomości
najnowsze informacje
Zapisz się na newsletter aby otrzymywać najnowsze informacje z portalu.

wypisz się    zapisz się >>

Zachęcamy Rodziców do wyrażania opinii na temat szkoły, składania wniosków oraz zadawania pytań.

miejsce na opinię, wniosek, pytanie