Turniej Półfinałowy Szkolnej Ligi Rugby TAG.

Dnia 06. czerwca 2017 r. na boisku MKS "Orkan" w Sochaczewie odbył się Turniej Półfinałowy Szkolnej Ligi Rugby TAG. Łącznie w zawodach brało udział 12 drużyn z województwa mazowieckiego  w trzech kategoriach wiekowych. W każdej grupie, zarówno wśród klas IV, V, a także​ VI - wystąpiły po 4 drużyny. Rywalizacja była zacięta, jednak uczniom naszej szkoły udało się odnieść sukces. Na podium stanęli uczniowie klasy IV i klasy VI. Skład zwycięskiej drużyny kl.VI to: dwie dziewczyny i sześciu chłopaków. Byli to: Daria Wójcik, Weronika Pawlak, Ksawery Pętlak, Marcel Barcewicz, Sebastian Lewandowski, Ignacy Krzemiński, Kajetan Szydłowski i Mateusz Jeziak i Michał Nowakowski. Skład drużyny klas IV to: Lena Kowalska, Filip Dąbrowski, Oliwier Dudek, Piotr Pastuszko, Michał Pastuszko, Igor Kowalski, Bartosz Kowalski, Paweł Jaworski. Był to bardzo udany występ naszych uczniów, dlatego w najbliższą sobotę (10.06.2017 r.) jedziemy na Turniej Finałowy, który odbędzie się w Łodzi. Mocno wierzymy, że zdobędziemy 1. miejsce i również​ wrócimy że złotymi medalami.

13-06-2017

kategorie wiadomości
najnowsze informacje
Zapisz się na newsletter aby otrzymywać najnowsze informacje z portalu.

wypisz się    zapisz się >>

Zachęcamy Rodziców do wyrażania opinii na temat szkoły, składania wniosków oraz zadawania pytań.

miejsce na opinię, wniosek, pytanie