Dzień Dziecka z Comic Con

Chętni uczniowie klas szóstych, Va i IVb wzięli udział 1 czerwca w pierwszym w Polsce Comic Con, czyli Festiwalu Fantastyki, który odbył się w Centrum Targowo- Konferencyjnym Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie.

Odwiedzający imprezę przenieśli się do fantastycznych, filmowych światów pokazanych w specjalnych strefach tematycznych Star Wars czy Gry o Tron. Mogliśmy podziwiać m. in. Pojazdy z Mad Maxa, model myśliwca z Gwiezdnych wojen czy oryginalny tron z „Gry o tron”.

Na terenie imprezy można było spotkać mnóstwo superbohaterów, a dla miłośników gier przygotowano „Strefę gier bez prądu” z popularnymi planszówkami, grami karcianymi i figurowymi.

Z myślą o fanach komiksów zorganizowano strefę polskich i zagranicznych wydawnictw, a na najmłodszych czekała wielka strefa klocków Lego.

Ponadto można było poznać najnowsze gry komputerowe, wziąć udział w widowiskowych turniejach, a przy okazji zdobyć świetne nagrody, co udało się chłopakom z klas szóstych.

Wielu uczestników wyprawy skorzystało z dobrodziejstw filmowego makijażu, przeistaczając się w zombi czy ofiary wypadku.

Nie zabrakło również stoisk, gdzie można było kupić pamiątki i zjeść coś pysznego. Na zakończenie wycieczki, jak zwykle, odwiedziliśmy Mc Donald’s.

To była ciekawa i niecodzienna wyprawa, która uatrakcyjniła i odmieniła obchody Dnia Dziecka.

Redaktorzy BT

04-06-2017

kategorie wiadomości
najnowsze informacje
Zapisz się na newsletter aby otrzymywać najnowsze informacje z portalu.

wypisz się    zapisz się >>

Zachęcamy Rodziców do wyrażania opinii na temat szkoły, składania wniosków oraz zadawania pytań.

miejsce na opinię, wniosek, pytanie