przejdź do Sochaczew.pl
145571 odwiedzin
Dzień Dziecka z Comic Con

Chętni uczniowie klas szóstych, Va i IVb wzięli udział 1 czerwca w pierwszym w Polsce Comic Con, czyli Festiwalu Fantastyki, który odbył się w Centrum Targowo- Konferencyjnym Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie.

Odwiedzający imprezę przenieśli się do fantastycznych, filmowych światów pokazanych w specjalnych strefach tematycznych Star Wars czy Gry o Tron. Mogliśmy podziwiać m. in. Pojazdy z Mad Maxa, model myśliwca z Gwiezdnych wojen czy oryginalny tron z „Gry o tron”.

Na terenie imprezy można było spotkać mnóstwo superbohaterów, a dla miłośników gier przygotowano „Strefę gier bez prądu” z popularnymi planszówkami, grami karcianymi i figurowymi.

Z myślą o fanach komiksów zorganizowano strefę polskich i zagranicznych wydawnictw, a na najmłodszych czekała wielka strefa klocków Lego.

Ponadto można było poznać najnowsze gry komputerowe, wziąć udział w widowiskowych turniejach, a przy okazji zdobyć świetne nagrody, co udało się chłopakom z klas szóstych.

Wielu uczestników wyprawy skorzystało z dobrodziejstw filmowego makijażu, przeistaczając się w zombi czy ofiary wypadku.

Nie zabrakło również stoisk, gdzie można było kupić pamiątki i zjeść coś pysznego. Na zakończenie wycieczki, jak zwykle, odwiedziliśmy Mc Donald’s.

To była ciekawa i niecodzienna wyprawa, która uatrakcyjniła i odmieniła obchody Dnia Dziecka.

                                                                                                          Redaktorzy BT

A A A
04.06.2017
godz.13:36
 

Zapisz się na newsletter

najnowsze zdjęcia
kontakt
imię i nazwisko
adres e-mail
wiadomość