przejdź do Sochaczew.pl
138739 odwiedzin
Kolorowy ołówek dla Hani

Kolejny raz 20 maja uczniowie z redakcji szkolnej gazetki „Bez Tytułu” wzięli udział w podsumowaniu 21. edycji Powiatowego Konkursu Młodych Dziennikarzy organizowanego przez dwutygodnik „Ziemia Sochaczewska”.

Spotkanie odbyło się w miejskich kramnicach i rozpoczęło od wystąpienia Marcina Malinowskiego, sochaczewianina, dziennikarza telewizyjnego i prasowego, który dzielił się swoim dziennikarskim doświadczeniem i wspominał początki swojej pracy w sochaczewskim radiu Fama i redakcji Ziemi Sochaczewskiej.

Potem opiekunowie poszczególnych redakcji dzielili się swoim doświadczeniem nad powstawaniem gazetek, dystrybucją i pracą z młodymi adeptami dziennikarstwa.

Najważniejszym jednak punktem programu było ogłoszenie wyników konkursu. Chociaż w tym roku nasza gazetka nie została wyróżniona, to jedna z naszych redaktorek, Hanna Kiljan, otrzymała nagrodę „Kolorowy Ołówek” za najlepszy artykuł.

Podczas spotkania można było wymieniać się doświadczeniami, oglądać gazetki. Nie zabrakło też słodkiego poczęstunku. Na zakończenie wszyscy uczestnicy uroczystości zostali zaproszeni na pyszną pizzę do pizzerii „De Grasso”.

                                       Redaktorzy BT

A A A
04.06.2017
godz.13:36
 

Zapisz się na newsletter

najnowsze zdjęcia
kontakt
imię i nazwisko
adres e-mail
wiadomość