Kolorowy ołówek dla Hani

Kolejny raz 20 maja uczniowie z redakcji szkolnej gazetki „Bez Tytułu” wzięli udział w podsumowaniu 21. edycji Powiatowego Konkursu Młodych Dziennikarzy organizowanego przez dwutygodnik „Ziemia Sochaczewska”.

Spotkanie odbyło się w miejskich kramnicach i rozpoczęło od wystąpienia Marcina Malinowskiego, sochaczewianina, dziennikarza telewizyjnego i prasowego, który dzielił się swoim dziennikarskim doświadczeniem i wspominał początki swojej pracy w sochaczewskim radiu Fama i redakcji Ziemi Sochaczewskiej.

Potem opiekunowie poszczególnych redakcji dzielili się swoim doświadczeniem nad powstawaniem gazetek, dystrybucją i pracą z młodymi adeptami dziennikarstwa.

Najważniejszym jednak punktem programu było ogłoszenie wyników konkursu. Chociaż w tym roku nasza gazetka nie została wyróżniona, to jedna z naszych redaktorek, Hanna Kiljan, otrzymała nagrodę „Kolorowy Ołówek” za najlepszy artykuł.

Podczas spotkania można było wymieniać się doświadczeniami, oglądać gazetki. Nie zabrakło też słodkiego poczęstunku. Na zakończenie wszyscy uczestnicy uroczystości zostali zaproszeni na pyszną pizzę do pizzerii „De Grasso”.

Redaktorzy BT

04-06-2017

kategorie wiadomości
najnowsze informacje
Zapisz się na newsletter aby otrzymywać najnowsze informacje z portalu.

wypisz się    zapisz się >>

Zachęcamy Rodziców do wyrażania opinii na temat szkoły, składania wniosków oraz zadawania pytań.

miejsce na opinię, wniosek, pytanie