"W rytmie rocka"

27 marca 2017r.  w Gimnazjum Nr 2  z Oddziałami Integracyjnymi i Sportowymi im. Króla Władysława Jagiełły odbył się III Powiatowy Konkurs muzyczny „W rytmie rocka”. Dwie nasze uczennice wzięły udział w kategorii soliści klas IV-VI Szkoły Podstawowej: Amelia Ratajczak klasa VA, która zaśpiewała piosenkę Ewy Farnej „Cicho” i Maja Barciak klasa IVB, która wykonała trudny utwór Agnieszki Chylińskiej „Winna”. Poziom konkursu był bardzo wysoki, a jury w składzie: (p. Włodzimierz Izban – tenor, reżyser, menadżer, członek ZASP i Stowarzyszenia Dyrektorów Teatrów, przewodniczący kapituły Teatralnej Nagrody muzycznej im. Jana Kiepury, pomysłodawca, założyciel i dyrektor Mazowieckiego Teatru Muzycznego im. Jana Kiepury; p. Monika Rychwalska – wokalistka, trenerka emisji głosu, pracuje w SCK; p. Katarzyna Buczek-Grzebiela – nauczycielka języka angielskiego w Gimnazjum nr 2) miało naprawdę ciężką decyzję do podjęcia aby wyłonić laureatów. Wśród nagrodzonych została MAJA BARCIAK i zajęła 1 miejsce w swojej kategorii. Wykonanie „Winnej” pokonało wszystkich. Jej głos, swoboda na scenie zaowocowała wygraną. Serdecznie gratulujemy!

18-04-2017

kategorie wiadomości
najnowsze informacje
Zapisz się na newsletter aby otrzymywać najnowsze informacje z portalu.

wypisz się    zapisz się >>

Zachęcamy Rodziców do wyrażania opinii na temat szkoły, składania wniosków oraz zadawania pytań.

miejsce na opinię, wniosek, pytanie