Spotkanie autorskie z Wiesławem Drabikiem

W dniu 5.04. w Bibliotece Miejskiej odbyło się spotkanie autorskie z Wiesławem Drabikiem – uczestniczyły w nim dzieci z klasy 3 c.

Wiesław Drabik to autor książeczek dla dzieci, Jego dzieła to pełne humoru, wierszowane bajeczki o ciekawej tematyce i ładnej ilustracji . Najbardziej znane książeczki to: „Bajka o Smoku i Kraku i o tym jak powstał Kraków”, „Łakomczucha”, „Kocie łakocie”.  Niektóre z książek były prezentowane w programie telewizyjnym „Książki z górnej półki”. Dużym powodzeniem wśród dzieci cieszy się seria Zostań Mistrzem opisująca drogę do medali naszych najlepszych sportowców (występujących pod postaciami zwierzątek). W czasie spotkania było mnóstwo zagadek , rymowanek i dobrej zabawy. A po spotkaniu były autografy i  ciekawe książeczki do kupienia w dobrej cenie.

10-04-2017

kategorie wiadomości
najnowsze informacje
Zapisz się na newsletter aby otrzymywać najnowsze informacje z portalu.

wypisz się    zapisz się >>

Zachęcamy Rodziców do wyrażania opinii na temat szkoły, składania wniosków oraz zadawania pytań.

miejsce na opinię, wniosek, pytanie